Jump to content
IGNORED

Betoniranje pred US Open 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    30

  • mlatko

    30

  • renne

    22

  • Arkadija

    22

Top Posters In This Topic

de je sg onaj frik da nam objasni..ma daleko je on od penzije, al morace ozbiljno da se presabere i da odluci sta su mu prioriteti.

Edited by Takanohana
Link to comment

pa dobro je ovoali nije dovoljnotreba još neki izner, anderson, kolšrajber, šta znam, da ga izbubeca pa će on da se trgneproblem je samo što je teže da se tako nešto desi na gs zbog tri dobijena pa će i na uso verovatno daleko da doguraed.

Novak počinje da greši kao početnik
jedna reč - samopouzdanje Edited by duda
Link to comment

on decko ima neke problemejedno je nedostatak samopouzdanja. sasvim drugo katatonicni dozivljaji i pozitivnog i negativnog razvoja situacije na terenukao da mu je mozak ispran, kao da ga zabolemeni je ok i da ga bas briga, samo to nije u skladu sa onim sta je pricao i obecavao na docecima, niti u skladu sa onim sto prica cele godine kada su ciljevi u pitanju, mada odaje naznake zablude kada iskazuje zadovoljstvo svojom igrom posle svakog od ovogodisnjih porazaocekujem uzbudjenje i povodom ovog koje ce postideti i ekstazu ane ivanovic pred svaki novi dueldeluje mi da, na osnovu iznad pomenutog tu lezi neki problem jer cinjenicno postoji jaz izmedju zelja i mogucnosti, a takva provalija izostaje kod onih kojima nedostaje motivtim pre su mi halucinogene umirujuce izjave nakon meceva izgubljenih duplim greskama u odsudnim momentima

Edited by Afterburner
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...