Jump to content
IGNORED

Betoniranje pred US Open 2013


Ros

Recommended Posts

Šta vi pričate bre. Dobar je Novak. Četvrtfinale je odličan rezultat. Nije ovo tamo neki čelnedžer pa da budemo nezadovoljni. Ovo je ipak druga po kvalitetu serija turnira.

Link to comment
  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    30

  • mlatko

    30

  • renne

    22

  • Arkadija

    22

Top Posters In This Topic

jao što sam se sad ismejalaneki nik na onom tamotm forumu napisao:''neka mi bog oprosti ali ja ću večeras navijati za federera'' :rolf:meni je za danas dosta tenisa, pogotovo mi se ne ostaje budna da gledam kako nadal urniše penzosaipak, možda i ja malo u snu budem navijala ( za feda, naravno) :lolol:

Link to comment
nije mi baš najjasnije u čemu ti misliš da leži problem
nije ni njoj...Novak osvaja US Open. i to, usudjujem se reci, bez izgubljenog seta.btw, meni uopste nije jasno kako je Novak prvi na listi... evo afterburnerka je utvrdila da ga dere ko hoce. a on prvi... ne znam, mozda je problem u mom nepoznavanju tenisa, posto racunati definitivno znam, i racunica je jednostavna. ako te dere ko hoce, nemos imati najvise poena. nemos biti ni top10 u poenima. verovatno ni top 50. a tesko da ces biti i top 300
Link to comment

aj ne lupetajrejs se gleda, tu odavno nije prvizaostavstine i lovorike su pokazatelj davnasnje forme i zimnice, trenutno stanje stvari je da je on drugi igrac zahvaljujuci vise od duplo vecem broju poraza neg sto ih ima nadal ove godinedjokovic je ispod svake svoje norme, ako imas problem to da priznas, znaci da ga ti pvi potcenjujesako je ovo za tebe performans dostojan novakovog kalibra, i to ne kalibra iz 2011. vec to sto sada pokazuje cak nije ni njegov optimum, onda si prvi za odstel po sopstvenim kriterijumima ili se na kraju pomeri sa strane da negodujemo mi koji ga vise vrednujemoforma mu je sve gora kako odmice godina, znaci belezi pad u igri i to vidanmoze se pricati o kvalitetu tura i njegovom uticaju na novakovu poziciju na listi, kao nekad federerovu zahvaljujuci slabijoj konkurenciji, otud fatamorgana koju ti vidis, da je sve u najboljem reduza razliku od tebe ja znam sta pisem, ne baljezgam tek takopisao si tamo, par strana neki post, delio neke dezinformacije, pa da to ispravimnije adidas procenio da je marej bolji prospekt nego su raskinuli ugovor sa djokovicem zbog oca mu, marej je prosto preostao u raspodeli

Edited by Afterburner
Link to comment

I na sve to se lepo nadovezuje sjajna analiza Novaka posle današnjeg poraza:

Upitan od strane novinara šta se desilo u poslednjih nekoliko poena, Novak je kratko odgovorio: ”Ne znam...”
Link to comment

Čini se kao da je na tragu da počne da primećuje ono što neki ovde jasno vide još od proletos...Da ne zaboravim:

....''neka mi bog oprosti ali ja ću večeras navijati za federera'' :rolf:...ipak, možda i ja malo u snu budem navijala ( za feda, naravno) :lolol:
I ja ću, priznajem. :blush:Nego, žao mi što je Murray puko od Berdiha. Nekako volim da gledam njegove nepogrešive riterne i forhend dijagonale iz onih suludih pretrčavanja... no izgleda da sve to pali samo kad igra sa Novakom :isuse: Edited by Max Morlock
Link to comment
aj ne lupetajrejs se gleda, tu odavno nije prvizaostavstine i lovorike su pokazatelj davnasnje forme i zimnice, trenutno stanje stvari je da je on drugi igrac zahvaljujuci vise od duplo vecem broju poraza neg sto ih ima nadal ove godinedjokovic je ispod svake svoje norme, ako imas problem to da priznas, znaci da ga ti pvi potcenjujesako je ovo za tebe performans dostojan novakovog kalibra, i to ne kalibra iz 2011. vec to sto sada pokazuje cak nije ni njegov optimum, onda si prvi za odstel po sopstvenim kriterijumima ili se na kraju pomeri sa strane da negodujemo mi koji ga vise vrednujemoforma mu je sve gora kako odmice godina, znaci belezi pad u igri i to vidanmoze se pricati o kvalitetu tura i njegovom uticaju na novakovu poziciju na listi, kao nekad federerovu zahvaljujuci slabijoj konkurenciji, otud fatamorgana koju ti vidis, da je sve u najboljem reduza razliku od tebe ja znam sta pisem, ne baljezgam tek takopisao si tamo, par strana neki post, delio neke dezinformacije, pa da to ispravimnije adidas procenio da je marej bolji prospekt nego su raskinuli ugovor sa djokovicem zbog oca mu, marej je prosto preostao u raspodeli
ja mogu da kazem samo sta sam citao, nemam inside informacije iz adidasa niti iz Novakovog staba. ja sam napisao da Novakova forma nije na nivou 2011, ali sam napomenuo i da je nemoguce imati takvu formu nonstop, to svi sem tebe izgleda shvataju. ni Brady ne baca 50TD svake sezone, ni Usain ne trci ispod 9.60 non stop, nijedan drugi teniser u istoriji(sem Federera) nije drzao svoju peak formu vise od godinu dana... to je nesto sto ti(da, ti. ne Novak, ne ja, ne cak ni JLP koji je skoro pajednako razocaran kao i ti) imas uzasno veliki problem da shvatis. da je nemoguce drzati takvu formu non stop. Novakova igra jeste u padu, njega ocigledno nista sem GS(i verovatno OI) vise ne interesuje. ali to uopste nije toliko tragicno kakvim ga ti predstavljas. OK, nije price u race, drugi je. u jeeeeee... palite oma zvona za uzbunu, pojacajte treninge, dovedite mu Jelenu nazad(ili ako ona ne moze, tj nece, jer, zamislite, sram da je bude, hoce nesto i da radi, ima ovde par forumasa spremnih za jedan opsezan felacio), odvedite ga na psiholosku seansu koja ce da mu izazove dijareju ako pomisli na Korziku... u krajnjoj liniji, vodite ga kod baba Vide, ona skida cini, jebe kevu protiv uroka."on moze svakoga da dobije, samo kada shvati tenis na pravi nacin. dokaz 2011"i ja mogu da jebem 5 puta dnevno... dokaz 2003
Link to comment

gde je napisano da se od njega trazi 2011?gde je napisano da se od njega TRAZI bilo sta?da li je to moguce uopste?ovde ljudi pisu misljenja, negacije, afirmacije, hvalospeve, za to sluzi forumhijerarhija razocaranih po freakometru meni nije bas nikakav reper, niti komentar na koji cu da se nastavim jer nema veze sa realnoscuti si zadovoljan njegovom igrom, nas vecina nije i nema daljesad si se ti potresao da li smo se mi potresli, cim nas preslisavas svako malomislim, ovde je tema o tenisu, ne o clanovimapisi ti hvalospeve o novaku, taman da nam podignes raspolozenje, a moze i novak da procita jer je i on progledao

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...