Jump to content
IGNORED

FK Čukarički


levi

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    66

  • Apollo Creed

    46

  • Ted

    29

  • Nikodije

    19

Top Posters In This Topic

Чука је данас саму себе победила. Утакмица где се шансе морају искористити, али онај зицер Стоиљковића их је много коштао. Штета. Чини ми се да су имали квалитета да прођу ово.

Link to comment

Čukarički je slika i prilika našeg fudbala.

Zdrav kapital, prava priča...uzeli ljudi kup, jači od Zvezde uz rame Partizanu..lep fudbal..ma klasa za naše prilike

Očekivao sam da će Zvezda ispasti od Kairata, ali da će Čukarički od Gabele, stvarno nisam.

 

E sad, dešava se, i veći klubovi i jači timovi su ispadali od manjih klubova i slabijih timova..

Ali je Čuka uspela da u 4 utakmice postigne 2 gola..a izveli su 3 penala..

 

Zasluženo ispadanje.

Link to comment

Iskren da budem, Čukarički je pokazao više u ovom dvomeču, verovatno da prođu na gol u gostima, ali... U Beogradu je bilo za 0-0, danas za 1-1.

 

Klasičan primer onoga što pričam već dve nedelje. Uigrani bunkeraši koji nemaju znanje da dominiraju na terenu kada je potrebno. To je ono što im nedostaje da bi bili ozbiljan klub. Ipak "to" nije malo, to je puno. Zato lome zube po JSL bez problema. Lako je igrati fudbal iz bukera na kontre, ali organizovati akciju je malo teže. Čim su izašli iz bunkera, Azeri su imali 5-6 opasnih napada. Kući je sudija prilično častio nepostojećim penalom, a i danas nije svirao faul Gabali u napadu, iz koje se rodila kontra koju je Stojiljković promašio.

 

Onog dana kada tim kvaliteta ovog Čukaričkog bude konkuretn ili prvak države, biće zakucan i poslednji ekser u naš fudbal. Nije da nismo blizu tog momenta.

Link to comment

da stvari izgledaju još neveselije ovima ni prevenstvo nije počelo a Čukarički je ipak u nekom takmičarskom ritmu....očekivao sam prolaz, svakako ne lagano ali ipak prolaz. discipline ne manjka, agresivnosti takođe, ali škripi u produkciji, kreativnosti, raznovrsnosti u sredini i napadu.

 

 

 

Tede, jesi li bese hteo stoiljkovica?  :D 

 

jesam, i voleo bih da je došao.

Link to comment

Onog dana kada tim kvaliteta ovog Čukaričkog bude konkuretn ili prvak države, biće zakucan i poslednji ekser u naš fudbal. Nije da nismo blizu tog momenta.

:Hail:

 

ovo danas nisam gledao, ali posle prve utakmice sam bio ubeđen da čuka ima samo minimalne šanse za prolaz što se i obistinilo. uglavnom se svi razlozi svode na posrbicin post, a ovo kvotovano je esencija.

 

mi smo u slepoj ulici sa bata đorinim katanačom kao sistemom igre. ako ti se igra zasniva na želji da ne izgubiš, onda obično prođeš kako prolaze srpski klubovi u evropi

Link to comment

Ma koji Bata Đora, ljudi bre vi ne shvatate ko su treneri naših klubova, kako se neozbiljno radi, na šta to liči..

Fudbal je slika i prilika državne uprave. Dakle, nije problem samo u vezama, menadžerima, protekciji i slično, već su ljudi neškolovani..

Niko ne zna da radi sa igračima, sve se to shvata neozbiljno.

Ljudi u drugim državama su to shvatili kao biznis, angažuju ljude koji hoće da rade, da se usavršavaju, da napreduju...a ovde se to i dalje shvata kao zabava.

Zato može Lalatović da bude trener Zvezde ili Milinković Partizana..da ne pričam o Ješiću i sličnima na ciganskoj strani..pa za noćne čuvare ih ne bih postavio.

Link to comment

- Bila je ovo otvorena utakmica, a ja sam i rekao da će za prolaz odlučivati 180 minuta igre. Želeli smo da postignemo gol koji bi utakmici dao potpuno drugačiji tok, međutim, ostvarilo se ono čega smo se pribojavali, golove smo primili mi. Ipak, kada se sagleda sve što se dešavalo u dve utakmice, smatram da smo zaslužili više od jednog postignutog gola - rekao je Milojević novinarima posle meča u Bakuu.

Link to comment

ako se ima u vidu da je u pitanju klub koji je do pre dve-tri godine bio kandidat za odlazak u zaborav, možda treba malo ublažiti tu oštrinu. takođe, u pitanju je klub čija politika ne može da bude "zadužuj se, ne vraćaj i vozi", niti je u pitanju klub koji može da računa da će mu svaka svinjarija biti oproštena jer je jedno nacionalno dobro i simbol.

 

imali su kvalitet da prođu, nisu. jbg. nadam se da će sledeće sezone biti još bolji i ići još dalje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...