Jump to content
IGNORED

FK Čukarički


levi

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    66

  • Apollo Creed

    46

  • Ted

    29

  • Nikodije

    19

Top Posters In This Topic

Bravo Cuka, bravo Vosa. NeSrBi nastavljaju dalje takmicenje u Jevropi, dok StuBovi SrBstva se kupaju na Adi Ciganliji.

Lepo, lepse, najlepse.

:lolol:

Link to comment

Svaka cast! Sledeca je protiv Gabale, a ako rese da u vatru ubace pojacanje koje je na pozajmici iz Inter Bakua, moze svasta da bude

 

 

 

 

6_velika.jpg

 

 

Link to comment

Kako se Stoiljković izglupirao u mrtvoj šansi koju mu je namestio Staniša

 

 Džabe im sve što su do sad uradili ako požure da prodaju Mandića

Edited by levi
Link to comment

Nemoj da mi neko kuka na Lazu Bakmaza. Ovaj sa Arene je idijot nan. Sunce ti ne jebem... :frust:

Ovaj sa arene jeste retard, ali laza je nepremostiv. Nije uspevao da ubode kad je korner, dal je ofsajd, pa zasto je ofsajd, pa ko je uopste bio u ofsajdu itd. O imenima igraca da ne pricam. Al je zato unapredio svoje aca stop sposobnosti. Nismo mogli da saznamo otkud neki maksimovic u vosi, al smo saznali da je iz sombora, kao i da je ivanic iz backog jarka. A vehunac veceri je detaljan opis i pozicije srpskih i madjarskih klubova na fifa rang listi...

Link to comment

Ovaj sa arene jeste retard, ali laza je nepremostiv. Nije uspevao da ubode kad je korner, dal je ofsajd, pa zasto je ofsajd, pa ko je uopste bio u ofsajdu itd. O imenima igraca da ne pricam. Al je zato unapredio svoje aca stop sposobnosti. Nismo mogli da saznamo otkud neki maksimovic u vosi, al smo saznali da je iz sombora, kao i da je ivanic iz backog jarka. A vehunac veceri je detaljan opis i pozicije srpskih i madjarskih klubova na fifa rang listi...

:ziga:

Meni Laza bio na mjut sve vreme :P dok sam kombinovano gledao prenose s arene i ska na kompu...

Link to comment

gledo čuku na brdu, tanko je to, sreća da su slovenci očajni, ne bi dali gol do sutra. moraće to bolje protiv qabale.

Link to comment

gledo čuku na brdu, tanko je to, sreća da su slovenci očajni, ne bi dali gol do sutra. moraće to bolje protiv qabale.

 

Vala bas, vise se publika zabavljala Bosketom i Misom Tumbasom nego utakmicom.

Link to comment

realno mora to mnogo bolje a nisam siguran koliko može bolje u roku od nedelju dana. Ne znam kakvi su ovi Azeri i koliko su i da li su uopšte bolji od Slovenaca...takođe, imam utisak da Čuka ponekad previše taktizira zbog rezultata, jeste - imali su prečku i još tri šanse (pavlović 1 na 1 u prvom, glavom matke iz peterca u golmana i stojiljković koji umesto da da gol kako hoće, on pada ko budala traži penal) - ali da su samo malo jače krenuli posle uvodnih minuta kad su protivnici pritiskali pa crkli, uterali bi im gol pa i na silu da su hteli...

 

I Boske je toliko bio neinteresantan danas da je čak i Mišu tumbasa uspeo da smori :)

 

Lukas me mnogo plaši, nije loš u vazduhu toliko, ali se vidi da je dečko tempirana bomba, kiksevi mu vise u vazduhu. Da je Rendula nekim čudom ostao, to bi bilo daleko ozbiljnije

Edited by Scouser
Link to comment

Ma, opušteno, igralo se koliko je bilo potrebno.  :fantom:

Odrađivanje posla.

U 2.kolu je izbegnut gigant gruzijskog fudbala, mada i ova Gabala,Kabala deluje kao solidan tim; imaju par Brazilaca,Ukrajinaca ali i onog nesrećnika iz Partizana. Očekujem rutinski prolaz, iksić tamo, mršav kec ovde.

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Vala bas, vise se publika zabavljala Bosketom i Misom Tumbasom nego utakmicom.

 

Da znas, ono njihovo dovikivanje preko cele tribine je bilo zabavniji deo utakmice. Pri cemu Boske ne zaostaje u soumenstvu™, mozda cak i prednjaci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...