Jump to content
IGNORED

FK Čukarički


levi

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    66

  • Apollo Creed

    46

  • Ted

    29

  • Nikodije

    19

Top Posters In This Topic

Gledao do sada utakmicu, Čuka bila dosta bolja, trebala da dobije više od 1:0. Bili su bolji i fizički i taktički, ali je završnica bila problematična, kao da nema nikakve ideje kad se dođe na 20 metara. Gol iz sumnjivog penala, meni se čini da ga je rumunski sudija poklonio, a i inače je bio prilično naklonjen Čukaričkom. Azeri skoro pa bezopasni, ako ovako budu igrali u revanšu, Čuka prolazi dalje.

Link to comment

Atromitosom, Slovanom, Standardom iz Liježa, Borusijom Dortmund, kao i pobednicima mečeva Apolon - Trakai, Vest Hem - Birkirkara.

 

idealno bi bilo da dodje neki od ovih grka.

Link to comment

...takođe, imam utisak da Čuka ponekad previše taktizira zbog rezultata, jeste - imali su prečku i još tri šanse (pavlović 1 na 1 u prvom, glavom matke iz peterca u golmana i stojiljković koji umesto da da gol kako hoće, on pada ko budala traži penal) - ali da su samo malo jače krenuli posle uvodnih minuta kad su protivnici pritiskali pa crkli, uterali bi im gol pa i na silu da su hteli...

 

 

Kao i posle revanša sa Slovencima, i posle ove tekme imam isti utisak...dali smo gol a sve vreme smo bili bolji, ali posle gola dižemo ručnu, umesto da im umuvamo još jedan - (a videlo se lepo da je jedina promena rezultata mogla da bude dodatno u našu korist) mi krećemo sa vrhunskom opstrukcijom igre...besomučna vraćanja lopte golmanu sa pola terena, bar 10x, a u poslednjih desetak minuta se igralo efektivno možda 3 ili 4 od silnih izležavanja naših igrača. Pritom, ovi azeri ništa specijalno opasni. Previše taktiziramo, to tako treba onda kad vidiš da si slabiji rival, a kad si jači moraš da gaziš. 1:0 je tanko i bukvalno je sve otvoreno u revanšu.

Link to comment

0:3, baš rutinski. Talentovani su Vojvodinini klinci, ali su zeleni za ozbiljan fudbal.

Povredili su im se Mrdaković i Igror Đurić, drugog štopera igra dete 98 godište. A prvog pouzdani Pankov

 

Nastavlja se mala tradicija koju smo ustanovili pre nekoliko godina, da na početku nove sezone Čuka pobedi u gostima :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...