Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Čukarički

Featured Replies

  • Replies 481
  • Views 46.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brdjani.jpg

moj drug žabac kapiten!

jel to ovaj prvi s desna?

moj Čuka zaslužio topic :Hail: :Hail: :Hail:ove sezone prva dva kluba u crno-belom, treći i četvrti crveno-beliinače nadmorska visina je veliki problem kod nas na Brdu, i trava je visoka, često duvaju orkanski vetrovi, vazduh je redak

Edited by Ted

Inace, cuka postavlja reflektore i gradi suprotnu tribinu.untitled.jpg

Bio sam ubedjen da je arhitektonski nemoguce na toj strani izgraditi tribinu... :o Prošao juče i nisam mogao da verujem...Inače, neverica da Čukarac ima topić :wub:

Edited by Apollo Creed

da, to je tamo gde je bila "loža", odnosno seoska osmatračnica na labavim drvenim nogicama.....biće uživancija, prošetam 5 minuta do stadiona i gledam superligu u večernjem terminu

ja sam bio samo jednom na čuki, bilo je to 95. kad smo gostovali tamo. jedva dobili 2-1, evro golom dejana vukićevića sa 30 metara u rašlje.

  • Author
moj drug žabac kapiten!
Imenujem te za zvaničnog forumskog insajdera

eh... viđam ga jednom u tri godine, ne živi više ovde kod mene.edit: reč je o ivanu popoviću, koji je i počeo u čuki, pa posle u radničkom iz obrenovca, pa u voši, pa posle i u mađarskoj, ujpešt doža. inače jedno vreme, u muslinovoj eri, bio na ivici da potpiše za zvezdu. igrao za mlade u onoj tekmi kad smo izgubili od hrvata 2-6, branio đoka topalović, takođe moj komšija. još jedna zanimljivost, išao je u isti razred sa kežmanom, u osnovnoj, ovde na ceraku, a i moj mlađi burazer s njima. u tom istom razredu bio je i sadašnji trener voše, marko nikolić, dakle, kežin drugar još iz osnovne. sve je to generacija 1979.

Edited by MocaVukotic

Najbolja uspomena sa Brda - tekma 8. decembra 2002. 10 godina Tokija. Gubimo 2:0, na kraju Lerinc baca dres u publiku, a ovi mu ga vracaju :lol:

Valjda 11 godina a ne deset

Glup sam :)Al bilo je 10 godina, cini mi se, dakle 2001.

Glup sam :)Al bilo je 10 godina, cini mi se, dakle 2001.
Ono kad smo se smrzli ko... grobari?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.