Jump to content
IGNORED

FK Čukarički


levi

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    66

  • Apollo Creed

    46

  • Ted

    29

  • Nikodije

    19

Top Posters In This Topic

Gledao sam poslednjih dvadesetak minuta utakmice u Sloveniji, i ne mogu reći da je to Bog zna kako dobro izgledalo. Doduše, kaže komentator da je bilo dosta bolje pre promašenog penala, ali sa igrom iz poslednjih 20 minuta, može biti vrlo neprijatno u Beogradu.

 

Uzgred, koji su moj doveli polumrtvog Mirosavljevića, kakav će im kvalitet on doneti nije mi jasno.

Link to comment

Gledao sam poslednjih dvadesetak minuta utakmice u Sloveniji, i ne mogu reći da je to Bog zna kako dobro izgledalo. Doduše, kaže komentator da je bilo dosta bolje pre promašenog penala, ali sa igrom iz poslednjih 20 minuta, može biti vrlo neprijatno u Beogradu.

 

Uzgred, koji su moj doveli polumrtvog Mirosavljevića, kakav će im kvalitet on doneti nije mi jasno.

 

Mirosavljević je tu ihahaj

Link to comment

odigrali su jako loše drugo poluvreme, ostali su malo i bez snage, ali delovali su zadovoljno rezultatom, imali su sreće da je ostalo 0:1 iako su mogli i da pobede i sa većom razlikom 

Link to comment

Vojvodina i Čuka sad već tradicionalno u poslednje vreme bolje igraju u gostima, a kod kuće se uglavnom muče sa bunkerima gostujućih bezveznjaka.  Večeras će da bude malo drugačije, ali svejedno ne ulivaju mi poverenje domaći tereni ni jednih ni drugih

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...