Jump to content
IGNORED

FK Čukarički


levi

Recommended Posts

Сад гледам и стручни штаб.

 

Милан "и на страни и код куће, Шево брани немогуће" Шево је тренер голмана!

 

:Hail:

Link to comment
  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    66

  • Apollo Creed

    46

  • Ted

    29

  • Nikodije

    19

Top Posters In This Topic

sevo iz rada? :D on bese do 50te branio?

 

rendulic je iz cacka. imaju i ovu trojicu zvezdinih klinaca. trener im je tu vec trecu sezonu. deluje mi da su oni pokazatelj sa koliko malo sredstava se moze napraviti za nase uslove ozbiljan klub samo ako je to cilj

Link to comment

 deluje mi da su oni pokazatelj sa koliko malo sredstava se moze napraviti za nase uslove ozbiljan klub samo ako je to cilj

 

Netačno.

Vlasnik(ci) Čuke nisu uložili malo sredstava u isti. Ima u tom timu igraca koji su, cenovno, u rangu boljih igraca večitih.

Takođe, za razliku od, recimo, FKCZ  ( a i FKP)- oni iste plaćaju i to redovno. Plaćaju pravom lovom ( kolika god da je), a ne varijantama: dodjem ti-dođeš mi, % od buducih prodaja i sl.budalaštinama.

Takođe, sredtsva koja su uložena u sređivanje stadiona, pom.terena i sl. su, kladio bih se, znatno veca od sredstava koje za iste namene ulaže FKCZ.

Link to comment

Najzdraviji klub na ovim prostorima

 

Komisija za licenciranje Fudbalskog saveza Srbije odlučila je da jedino Čukaričkom izda licencu za nastup u takmičenjima u organizaciji UEFA, ali i u Superligi.

 

"Razmatrani su dokazi vezani za sve kriterijume – sportske, infrastrukturne, personalno-administrativne, pravne i finansijske. Uvidom u dokumentaciju, Komisija je jednoglasno odlučila da se izda licenca Čukaričkom, koji je u potpunosti ispunio svih pet kriterijuma"

 

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2015&mm=04&dd=21&nav_id=983238

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...