Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

Počelo je i Svetsko prvenstvo, vidim da Arena ima bar po jedan prenos dnevno i po neki snimak. Od timova koji igraju playoff NHL, je li neko pustio koga od poznatijih da ode na SP?

Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

USA ima par igraca iz Detroita, Thomas je na golu. Sinoc je bilo fino mlacenje protiv Svajcarske. Neocekivano ostar mec. Berra je na golu Svajcarske. 

Link to comment

ludilo je ova kalifornijska serija, baš dobar hokej.

vrlo sam zadovoljan što se nisam nakanio da ovde otpisujem Anahajm kad sam čuo da će Gibson da startuje četvrtu :lolol:

ruki golman, prvi plejof start, shutout :Hail:  

Edited by malkin
Link to comment

Pogledah sastave reprezentacija. Hertl igra za Cehe. :Hail:  I Jagr je tu.

Kanadjani imaju solidan tim, kompletno iz NHL lige. 

Tatar igra za Slovake.

Rinne na golu Finske. 

Bobrovsky i Khudobin, na golu Rusije. Trio iz Capitalsa, Ovechkin, Orlov, Kuznetsov, je naravno tu. 

Ameri imaju dosta mladih igraca u ekipi, pomenuh Thomasa na golu.

Svajcarci skoro kompletni.

Link to comment

e ako sad 87 i 71 pogube živce, piši propalo.

Rendžeri Krizbiju ciljaju vrat i glavu od početka serije, ali to nije smetalo dok se vodilo u utakmicama... loše ovo izgleda.

Link to comment

Njujork je sad favorit. poznato je da Pingvini numeju da završe seriju kod kuće, još kad je igraju nakon dva poraza, nabrijani i nadrndani... biće to izrazito mučna utakmica za gledanje u utorak.

Link to comment

Pfff, prodjose Rangersi. Ovoliko suteva i samo jedan gol. Lundqvist nije dozvolio previse odbitaka doduse.

Bice smor finale Istoka. Ne preferiram duele defanzivnih timova.

Link to comment

3-1 najopasniji rezultat za Pingvine u ovom plejofu--i u utakmicama a bogami i u seriji.

epski čouk, ali nažalost već viđen. to bi bilo to za Disko Dena na klupi, ne verujem da će opstati.

očekujem da saznamo da je Krozbi igrao ceo plejof sa nekakvom povredom i da roster izgleda bitno drukčije na jesen.

šta znam, pisao sam i ovde da mislim da ovo nije sezona u kojoj može da se osvoji Kup, ali kad u drugoj rundi vodiš 3-1 i samo 9 pobeda fali...

 

Lundkvistu svaka čast, ali ne mogu da zamislim da Nujork izbaci bilo koga više u ovom plejofu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...