Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

3. runda

 

1. Prospero 20

2. Nesh 10

3. Lrd  7

3. Kowalski 7 (10-3)

3. malkin 7 (10-3)

6. Miljenko 0

 

Ukupno:

 

1. Lrd 79

1. Kowalski 79

3. Nesh 76

4. Miljenko 70

5. malkin 68

6. Prospero 41

7. Prlapan 39

8. Zli Gli 27

 

 

Eh, i ja zakasnio sa prognozom pre jucerasnjeg meca (ti bodovi mogu da budu kljucni za PPP titulu :D )

 

bogami... 

 

nego, kako ćemo sad? jel grešim kad kažem da bi bilo najpoštenije da se nekako gađa istovremeno? npr. da svi pošalju svoje prognoze nekome na pm, pa da se onda objavi. da ne bi bilo kalkulacija sa prognozama... svakako nam treba i neki tajbrejker--možda da se gađa i rezultat poslednje utakmice u seriji pa da to odluči? imamo fore do prekosutra  da ovo smislimo.

Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

Da, u pravu si. Slazem se za slanje prognoza na PM.

 

A za nereseno da razradimo sutra (sto kazu jutro je pametnije od veceri).

Link to comment

Ja prvo moram da pitam ko kontroliše ovog Prospera? <_<

 

Za finale recimo može da se ide od utakmice od utakmice i da se gađa tačan rezultat svake.

 

edit: Baš neki dan sam pričao sa prijateljem iz LA. Kaže da su Lakersi i Dodgersi neprikosnoveni u gradu, ali da Kingsi polako postaju hit i da sve češće čuje "po gradu" da se priča o Kingsima, a da je njegov utisak da raste interesovanje za hokej.

 

Naravno, sve uz ogradu da je to utisak jednog čoveka u megalopolisu koji je svet za sebe i nema centar grada i vrlo je kulturalno diferenciran, al opet...

Edited by Lrd
Link to comment

oho, da gađamo rezultat svake utakmice, to je radikalna promena. meni kul, ali samo ako se svi slože. šta, isto bodovanje kao za serije, samo primenjeno na pojedinačne utakmice? onda ne mora na pm, ali mora da se dobro pazi da se ne promaši dedlajn za svaku tekmu. nije loše jer daje nadu i nama koji nismo u prva 3 :D

Link to comment

Ja prvo moram da pitam ko kontroliše ovog Prospera? <_<

Gary Battman, glavom i bradom  :evil: 

 

 

edit: Baš neki dan sam pričao sa prijateljem iz LA. Kaže da su Lakersi i Dodgersi neprikosnoveni u gradu, ali da Kingsi polako postaju hit i da sve češće čuje "po gradu" da se priča o Kingsima, a da je njegov utisak da raste interesovanje za hokej.

 

Naravno, sve uz ogradu da je to utisak jednog čoveka u megalopolisu koji je svet za sebe i nema centar grada i vrlo je kulturalno diferenciran, al opet...

Winning cures everything.

 

Dovoljno je videti odnos LA i NFL te videti da su Dodgersi, Lakersi, pa i NCAA (USC pa UCLA) ispred svih. Potreban je veliki uspeh da bi Kingsi bili primećeni. Znam da se obično reklamiraju kao jedini LA tim koji je zaista osnovan u LA, što je uber cool; drugo, poseta im je na 107,6% kapaciteta Staples centra, što znači da su na 3. mestu u celoj ligi, ne može bolje od Chicaga i Detroita jbg.

 

Prostor za bogaćenje a propos popularnosti je u potražnji za kartama koja će im podići cenu i korporativnim sponzorstvima kojih u LA ne manjka.

 

-----

 

Može sada klađenje na svaku tekmu pojedinačno, s tim da se naznači i da li će biti OT ili neće, da zabiberimo to još malo. :D

 

 

4:2 za LAK ukupno

 

3:2 za LAK u SCF#1

 

Link to comment

Pa dobro, ako ce se prognozirati svaka pojedinacna utakmica, neka bude.

 

Nek se onda daje 5 bodova za prognozu pobednika i 10 za tacan rezultat. Ali, zaista tacan (sa sve predvidjanjem da li je u regularnom ili OT). I nema utesnih bodova ako se omane za jedan gol i sl.

Link to comment

Ajd da se okacim, mada mi je ovo sa pogadjanjem svake pojedinacne utakmice pretesko.  :D

 

Cela serija: LA Kings - NY Rangers 3:4

 

1. utakmica 2:2, dobijaju Rangersi u produzetku (jel mi se vazi nesto ako bude nereseno, al ne 2:2? :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

niko ne zna :D

ajde nek Lrd preseče i precizira pravila, ionako smo do sad igrali po njegovim pravilima :mukomojapređinadrugoga:

Link to comment

Malkine, žao mi je, kod tebe je vruć krompir poštujem tvoj autoritet i sjajno vođenje pogađalice. Šta god da odlučiš, ja poštujem. Ili šta god odluči većina.

 

Drugim rečima, ko god šta da kaže, tako igramo. :) Evo, ovo što reče Kowalski, a? :)

Link to comment

OK, neka bude kako Kovalski reče. gađa se tačan rezultat svake tekme, 5 poena ako se nabode pobednik, dodatnih 5 ako je tačan rezultat (da bi rezultat bio tačan, mora da se pogodi i da li je postignut posle 60 minuta ili posle produžetaka).

 

usput ćemo da izmislimo tajbrejkere ako procenimo da nam trebaju, a imajte na umu da važi penal od 3 poena ako prognoza nije na ovom svetom topiku do početka utakmice na koju se odnosi.

 

srećno svima!

Link to comment

:kralj:

 

SxgYppD.png

šta je ovo ovih dana, jel si sa promenim nika promenio i navijačku opredeljenost? ne bih mogao ništa da zamerim kad se ima u vidu kako stvari stoje u apstejt Njujorku :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...