Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

Renzersi jebu keve kako klizu, ne mozes ih lasom pohvatati, a dodati na to jos i odbranu Montreala koja je fakultativnog karaktera i eto .

Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

Renzersi jebu keve kako klizu, ne mozes ih lasom pohvatati, a dodati na to jos i odbranu Montreala koja je fakultativnog karaktera i eto .

brzi su i Habsi, tako su dobili big bad bruinse. u nekim trenucima Zdeno je izgledao kao zbunjena bandera oko koje zuje beli dresovi. biće dobra serija.

 

sutra ću da apdejtujem tabelu.

Link to comment

Ne vredi, jebiga, prebrzi su.Bio se Montreal uspeo, i to dva puta, odbraniti od pp-a u poslednjih 5 min. prve trecine, te kasnije Bourque umuva ga ( u igri 6 na 5 :D ), ali onda popiju dva komada u poslednjih 60 sekundi drugog dela.Kod treceg gola, citava im odbrana nije znala gde ga je pak, a kod cetvrtog ni sami Prajs.Suban je kriminalan.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

brzi su i Habsi, tako su dobili big bad bruinse. u nekim trenucima Zdeno je izgledao kao zbunjena bandera oko koje zuje beli dresovi. biće dobra serija.

 

sutra ću da apdejtujem tabelu.

Sta znam, ta mi je serija protivu Bostona bila cista fizika, ovi svi Bruinsi su mi nekako kabasti, a jebeni Renzdersi ko Korejanci u rukometu ( protivu nasega rukometa ).

Link to comment

ne znam, nisam se nagledao Njujorka ove sezone do serije sa Pitsburgom a tu mi nisu delovali kao nekakvi vanzemaljci. opasno su blokirali šuteve, pametno zatvorili pitsburšku igru na ulaženje u napadačku trećinu pomoću fensi stretch pasova i imali onog cara na golu. moguće je da deluju dobro protiv Habsa jer su ovi dosta ispražnjeni posle Bostona. surova je bila serija. sve može dosta drukčije da izgleda već u drugoj utakmici.

Link to comment

da dodam, biće vrlo zanimljiv okršaj dva odlična trenera, očekujem da dosta zavisi od njih i od toga kako prilagode igru svog tima protivniku.

Link to comment

au, masakr. Boston uživa u visokoj pobedi njujorškog tima, i to se dešava.

Mišel će tako slatko da deli šamare posle utakmice...

Link to comment

Nestvarna nemoc.Sto sam gledao i treci period?Zanimalo me da vidim hoce li ih Rendzersi nabiti duplo, te hoce li Terijen probati vestackoga pp-a. :dry:

Link to comment

ne znam, nisam se nagledao Njujorka ove sezone do serije sa Pitsburgom a tu mi nisu delovali kao nekakvi vanzemaljci. opasno su blokirali šuteve, pametno zatvorili pitsburšku igru na ulaženje u napadačku trećinu pomoću fensi stretch pasova i imali onog cara na golu. moguće je da deluju dobro protiv Habsa jer su ovi dosta ispražnjeni posle Bostona. surova je bila serija. sve može dosta drukčije da izgleda već u drugoj utakmici.

Poceo kontati Rendzerse za ozbiljne kada su oni krenuli okretati seriju protiv Pitt bez ucinka Nesa i Hagelina.Montreal mora dobiti narednu, no se plasim gazenja.

Link to comment

2. runda

 

1. Kowalski 24

2. Nesh 20

2. Lrd 20

2. malkin 20

5. Miljenki 14

 

ostali 0.

 

tabela posle druge runde:

 

1. Lrd 72

1. Kowalski 72

3. Miljenko 70

4. Nesh 66

5. malkin 61

6. Prlapan 39

7. Zli Gli 27

8. Prospero 21

 

gusto na vrhu, biće zabavno do kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...