Jump to content
IGNORED

Vi ste profesori...


Prospero

Recommended Posts

to je kad trcis oko bandere brzinom zvuka i sam sebe jebes u dupeEDITet gazza1

Edited by Arbeitmann
Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    55

  • Indy

    44

  • morgana

    38

  • Dagmar

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

to je ocigledno, kime. pogresan odgovor na pravi problem.laku noc, ujutro je novi dan.
istorijski, pogresan odgovor na pravi problem je bio i fasizam. mislim juce sam sedeo sa profesoricom sa middlesex univerziteta i ona zapravo ima iste probleme kao i mucena rajna ali je u stanju da o njima ne govori poput emilije popadic na kreku. jebiga, to je problem BU a taj problem je i u vezi sa temom o DS.idem da spavam. indi spreman sam za akrobatski seks s tobom cim osposobis aparat.edit: mislim na foto aparat. ne sugerisem nefunkcionalnost druge aparature. Edited by kim_philby
Link to comment
I ti i ja smo deo PPPopulacije. Ne znam zasto bismo se ukljucivali u kolo koje se, iz ko zna kojih razloga, po ko zna koji put pokrece od poznatih kolovodja.
pa ja se uključila u temu zato što me zanima dovoljno da sam i zavet ćutanja prekinula. razlozi idu od banalnih - najradije se čita forum kad treba započeti honorarni posao, preko manje banalnih (disharmonija PPP reakcija, reakcija nekih ex profa srednjih škola koje znam i FB i internet ostalog sveta), do krajnje sebičnih - sve češće pomišljam da mi je misao ustajala i da me je vreme pregazilo, pa da se malo provetrim.na kakvo kolo misliš?edit. u medjuvremenu se zbio i arbajtmanov doplerov efekat i sve. Edited by PointTaken
Link to comment

Neko pametan poput mene je mogao lepo da napiše da je govor čestite profesorkinje autistični mlitavomudno arogantni ubermensch traktat osobe beznadežno zakovane u starom sistemu ljubimruku™ vrednovanja učitelja, lekara, advokata i popova, u rangu najboljih uradaka tipa "nema više staaarog beograda", "nekad se znao red" i "narodnjaci su pojeli rokenrol". I da se lepo rukujemo, klimnemo glavama jedni drugima i raziđemo.Opšta mesta i ziceri na kojima padaju i pametni i dobri ljudi, kad zaborave da uključe mozak u startu.

Link to comment

nemačitelju pojmovnosti:

[nepozvan] zato što je čitav "govor" takva gomila stereotipnog, da_vam_smerna_ja_objasnim_društvenu_konjukturu_deco_i_puku, đubreta da nema, a u kontekstu istog, dobrih delova, makar koliko se trudili čitati između redovarastko pocesta, potpuno
ma onaj smoke te jučer zamjeo, znam
Link to comment
pravi razmak između interpunkcije i sledeće reči, možda budeš razumljiviji - sumnjam, ali možda
sumnjaj i dalje ako nemas pametnija posla a mozda turi u npr tur dosadni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...