Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Kako ne obavezuje, vidiš da se odgovor potresao. Stvarno su dripci ti tamo što su organizovali ligu, što hoće više para umjesto da uživaju u košarkaškoj atmosferi.

 

:isuse:

 

Nisam se potresao jer je ovo bilo očekivano. A ako ne vidiš problem u drugoj rečenici koju si napisao,onda ne znam.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

:isuse:

 

Nisam se potresao jer je ovo bilo očekivano. A ako ne vidiš problem u drugoj rečenici koju si napisao,onda ne znam.

ako tebi nije jasno da se ja zajebavam i da udaram muci uz inat, tvoj problem. Ja sam znao da će na ovo da ispadne još prije nekoliko godina kad su smišljali one "bodove za EL", i otezali sa davanjem licence Partizanu kad je bio mnogo veća sila u evropskoj i lokalnoj košarci nego danas. Ipak, mislim da su Dule i ekipa malo previše svima isprali mozak pričama "igra srce", "džaba vam novci moji sinovci" i ostalim munjama, jednostavno, taj trash romantizam nema šta da traži u današnjem svijetu. A opet, s druge strane imamo ekipu (Toša, PSD, Dule) koja hoće da igra ligu kojoj je profit jedino mjerilo, a samo kukaju kako nemaju para, kako igrači igraju iz ljubavi, kako ne mogu da od KKP naprave profitabilan klub, rade krajnje netransparentno, i onda se čude što ih ne zovu u društvo uređenih klubova. Odavno sport više nije samo srce na teren i talenat. 

Link to comment

ako tebi nije jasno da se ja zajebavam i da udaram muci uz inat, tvoj problem. Ja sam znao da će na ovo da ispadne još prije nekoliko godina kad su smišljali one "bodove za EL", i otezali sa davanjem licence Partizanu kad je bio mnogo veća sila u evropskoj i lokalnoj košarci nego danas. Ipak, mislim da su Dule i ekipa malo previše svima isprali mozak pričama "igra srce", "džaba vam novci moji sinovci" i ostalim munjama, jednostavno, taj trash romantizam nema šta da traži u današnjem svijetu. A opet, s druge strane imamo ekipu (Toša, PSD, Dule) koja hoće da igra ligu kojoj je profit jedino mjerilo, a samo kukaju kako nemaju para, kako igrači igraju iz ljubavi, kako ne mogu da od KKP naprave profitabilan klub, rade krajnje netransparentno, i onda se čude što ih ne zovu u društvo uređenih klubova. Odavno sport više nije samo srce na teren i talenat. 

 

Naravno da nije. Ali,najbolje da neće da igraju EL,mislim šta da igraju? 

 

@hevisajd,ova fora sa časovima ljubavi je toliko izlizana,probaj nešto novije,tipa hvatanje za gušu

Edited by theanswer
Link to comment

Iskreno, mene čudi što su i nas zvali.

+1

 

Čudi me da nisu potegli priču o finalu KLS da nas i jedne i druge maknu malo i puste nas da se sami od sebe ugasimo. 

Link to comment

Naravno da nije. Ali,najbolje da neće da igraju EL,mislim šta da igraju? 

 

@hevisajd,ova fora sa časovima ljubavi je toliko izlizana,probaj nešto novije,tipa hvatanje za gušu

Dok kukanje na zli Uleb koji ne prepoznaje vrhunske sportske rezultate KKP uopšte nije izlizano. A i adekvatan je odgovor na tvoj facepalm na tvrdnju da je košarkaška atmosfera manje-više nevažna.

 

Btw, i mene čudi da smo dobili WC. Očekujem jednog ABA ligaša u EL u skorijoj budućnosti.

Link to comment

A kako logika nije ista kao za Zvezdu? Aba liga ima tih 1+1+1. Ako se prvi kec Cibona povukao, a na njeno mesto dosla Zvezda, zasto na mesto Zvezde ne dolazi Partizan? I kao sledeci Aba predatstavnik i kao klub koji je igrama u El zasluzio da bude u kvalifikacijama. Ne uzimajuci uopste casove ljubavi i sta vec pride. Na to sam mislio kad sam rekao da svaka logika nalaze da KKP igea kvalifikacije.

 

Vasa objasnjenjea o kinti i svemu ostalom od strane EL naravno stoje i jasno je nama sve to... Pa nam jedino ostaje da placemo po forumu nad zlom sudbinom, a vi nam i to oduzimate :(

Edited by Timmy
Link to comment

O kom spisku pricas? Zar se spisak za B licence i kvalifikacije ne sastoji od pozicija u nacionalnim ligama i WC slotova, a ne od konkrektnih klubova. Ili postoji neki spisak klubova koji uopste dolaze u obzir za WC?

 

edit

 

Koliko ja kapiram, Zvezda je bila na spisku za kvalifikacije ali se odustankom Cibone oslobodilo mesto (WC) i ULEB je odlucio da je dodeli Zvezdi. Mogli su i da preskoce Zvezdu i dodele je Partizanu ili Gmnundenu, ali su odlucili da ispostuju ™ ABA. Isto tako su mogli i WC mesto nastalo prelaskom Zvezde iz kvalifikacija da dodele Partizanu. Ili ja nesto propustam?

Edited by Heaviside
Link to comment

Pa sastoji se od pozicija, iz aba lige prva tri dolaze u obzir, ostale pozicije su nebitne. Partizan je mogao da dobije wc koji obicno ide timovima s gomilu novca kao hapoel.

Link to comment

Pa, da. To i Timmy pise. Zvezda je dobila wc, ne zbog para nego zbog toga sto su bili sledeci na redu iz ABA lige. U slucaju Partizana se nisu vodili tom logikom. Imao je Partizan argumenata za wc za kvalifikacije, mislim da su trebali da je dobiju. Ono moje pisanje se odnosilo na A licencu, za kojom cesze theanswer. 

Link to comment
Koliko ja kapiram, Zvezda je bila na spisku za kvalifikacije ali se odustankom Cibone oslobodilo mesto (WC) i ULEB je odlucio da je dodeli Zvezdi. Mogli su i da preskoce Zvezdu i dodele je Partizanu ili Gmnundenu, ali su odlucili da ispostuju ™ ABA. Isto tako su mogli i WC mesto nastalo prelaskom Zvezde iz kvalifikacija da dodele Partizanu. Ili ja nesto propustam?

nisu mogli partizanu, samo je zvezda dolazila u obzir iz aba lige. jednostavno, partizan vise ne postoji u smislu aba lige i njegove pozicije. mogli su da dobiju wc samo kao ovi klubovi koji tek tako iskesiraju za svoje ucesce.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...