Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Blat je tamo oko nove godine bio pred otkazom. Cak su u izraelskoj ligi imali nekoliko vezanih poraza. Final four se jos jednom pokazao kao format u kom ne mozes logikom doci do odgovora ko ce da bude najbolji.

Mislim da su u tu seriju poraza ušli posle poraza od Partizana, gubili kod kuće i sa 30 razlike. Makabi uživo apsolutno ne deluje kao najbolja evropska ekipa, ali su Rajs i Blat izvukli najbolje iz sebe, dok je ekipa imala strašnu hemiju. Bilo je očekivano da padnu u produžetku, a zapravo se Real raspao. Edited by Yoda
Link to comment

Buruzis opet ispusio :D

 

     Neverovatno. Neke stvari su zaista teško objašnjive. Tajus je iznenađenje sezone, da se Džejms nije povredio pitanje je da li bi i omirisao parket. Usput bih primetio da kad Radonja uradi sa Djenkom ovo što je Blat uradio sa Rajsom onda je neznalica i šarlatan.

Link to comment

Makabi nije igracki najbolja evropska ekipa, ali jeste mentalno. Zato su i postali prvaci. A zasluge za to naravno idu Blatu..

Link to comment

Radonjić i Blat u istoj rečenici :lolol:

 

    Aha. Preksinoć je Mesina prosuo 15 razlike protiv, na papiru i po procenama stručnjaka (forumaških i pravih), slabijeg tima koji mu je postavio zonu za koju nije imao rešenje. Pride je i na 6 sekundi do kraja ostao bez tajma. Kad se to desi Radonji onda je neznalica i šarlatan.

Link to comment

Ne može Serhio Rodrigez da ti igra u finalu 21 minut od mogućih 45. Ne može,jbg. U redu je sve to,da postoji sistem koji se poštuje cele godine,ali brate ne ide sa prvom petorkom ni u petak na početku prve ni večeras na početku i prve i treće,moraš da ga ubaciš ranije i da ga držiš dok ne umre.

Link to comment

mnogo mi je drago zbog blata, sjajan trener i jos veci gospodin

 

a takodje me raduje sto je bas real ponovo izvisio - ne volem spance nikako

Link to comment

Kenjao sam po svim temama da ce Real izvisiti u Evroligi, prizivao otreznjenje od strane Olimpijakosa ili tako neke simpaticne ekipice... kad ono Makabi :Hail: Ljudi su nevidjeni carevi i bas mi je drago sto su osvojili, plus spanski cigani poduvali, plus kvota na Makabi bila jezivih 6.20 pa sam se lepo i omastio na tome.

 

Nego, morao sam ici na aerodrom posle prvog poluvremena pa nisam gledao posle, samo pratio rezultat preko telefona. Jel ima negde na YT ili gde vec da se pogleda snimak? Ako ima, dajte linak.

Link to comment

Final four se jos jednom pokazao kao format u kom ne mozes logikom doci do odgovora ko ce da bude najbolji.

 

ma mozes, kako ne mozes: protiv koga igra Teo, taj je prvak Evrope.

Link to comment

ma mozes, kako ne mozes: protiv koga igra Teo, taj je prvak Evrope.

kad bi to barem bila istina.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...