Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

@ Timmi

 

Zato sto Partizan nije u kvalifikacijama. Nadao sam se da ce biti.

pa nije mogao. partizan uopste nije bio u listi klubova za b licencu za razliku od zvezde. mogao je jedino da plati wild card za kvalifikacije.

Link to comment

Zaslužujete po sportskoj logici, ali po nekim drugim stvarima ne baš. Šta će koji kurac EL ekipa sa upitnim finansijskim stanjem, incidentnim trenerom i navijačima koji malo malo vole da ubacuju svašta na teren. Ionako je odavno jasno da EL boli kurac za "atmosferu", "časove ljubavi", "razvoj igrača" i ostale tlapnje i košarkaške elemente, jasno je da je njima samo jedna stvar na umu. Ovako će uzeti neke čifute koji će em kanuti solidno u kasu, em će biti mirni kao bubice. 

Edited by James Marshall
Link to comment

timmi je lepo napisao sta ce se desiti kad se vest pojavila, ne krivite njega sto su nasi sportski novinari lelemudi koji ne mogu minimalno da se iscimaju oko informacija pre nego sto objave sprekulaciju.

 

a sportska logika kaze da se niste kvalifikovali. jbg.

Link to comment

Poslednja dva šešira su nikad lošija, ako Zvezda bude imala tim u rangu ovogodišnjeg ima dobru šansu da uđe u 16.

Što se kvalifikacija tiče, volim što ih ne igramo. Dolaze u nezgodnom terminu i formatu a mi nismo u stanju da igramo dobro tako rano u sezoni.

 

Evroligu baš ništa ne obavezuje da se vodi bilo kakvim sportskim motivima. Mene čudi da se svih ovih godina nije puno odmaklo u stvaranju lige zatvorenog karaktera.

Link to comment

Da ima te sportske logike Partizan bi davno imao neku licencu

A licencu ima 12 klubova, čak i da se dodeljuju isključivo po sportskom kriterijumu teško da je Partizan zaslužuje. B licenca se dodeljuje isključivo po sportskom kriterijumu, a Partizan je nije izborio. Cela priča je sviranje kurcu, ovo je najviši nivo u Evropi i pare i sportski aspekt su povezani. Ako nemaš para, teško da ćeš imati ekipu čijim odsustvom će liga biti osiromašena.

Edited by Heaviside
Link to comment

Poslednja dva šešira su nikad lošija, ako Zvezda bude imala tim u rangu ovogodišnjeg ima dobru šansu da uđe u 16.

Što se kvalifikacija tiče, volim što ih ne igramo. Dolaze u nezgodnom terminu i formatu a mi nismo u stanju da igramo dobro tako rano u sezoni.

 

Evroligu baš ništa ne obavezuje da se vodi bilo kakvim sportskim motivima. Mene čudi da se svih ovih godina nije puno odmaklo u stvaranju lige zatvorenog karaktera.

Kako ne obavezuje, vidiš da se odgovor potresao. Stvarno su dripci ti tamo što su organizovali ligu, što hoće više para umjesto da uživaju u košarkaškoj atmosferi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...