Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Evo i zvanicno jos jedne titule na pogadjalici  :0.6:

Koliko se sjecam prosle sezone su Tolaa ili LeBron osvojili, ja pretprosle a ne znam da li smo prije toga igrali.

edit: 2010/11 sam isto bio prvi i 117. ukupno

 

Bas je bezveze sto vise ljudi nece da se ukljuci. Od 50-ak ljudi samo nas je 6-7 aktivnih na pogadjalici.

 

I ja sam jedne godine osvojio pogađalicu.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sledeci put kad budem igrao s tobom, radim isto sto i danas: namestim tim i idem u pizdu materinu da ne gledam i ne slusam ni prenos ni strelce ni asistente, niti gledam tvoj sastav... Nista. Rezultate sam cuo u kolima oko 7, nisam smeo na sajt da udjem do 8. Najgora sezona ikad.

Link to comment

@malkin

 

Kad pogledas da mi je glavni cilj pred sezonu bio da imam 2000+ poena, da budem u top 200k i da bar jednom imam 100+ poena, dobro sam prosao :D

Citam sad onu nasu PM diskusiju sa pocetka sezone i reci da nisam ubo sve prognoze. Pa, skoro sve. Osim Bentekare :P

auu kud me podseti... bokte, ja zamalo da startujem sezonu sa osovinom rangel-garido-gibs-kliši-đakerini-g. ramirez-d. grejem :lolol:

baš se vidi da do ove sezone nisam godinama pratio premijer ligu.

a jesi štošta pogodio, mora da se prizna.

Edited by malkin
Link to comment

Svonsi 12. u Premieru ---> ČuvariTradicijeSwans 12. u PPPremieru :D Samo se još šampionu poklopio plasman...

 

Inače,

 

Sunderland 2203 - 2207 Chivot pisu rumuni

Stoke Boys Banjica 2196 - 2108 Morževi Junajted

 

Ovaj prvi baraž je baš bio napet... :Hail:

Edited by zoki
Link to comment

Ispadoh na pravdi boga iako sam imao drugi skor u donjoj polovini tabele, plus vise bodova od svih ucesnika baraza :cry:  Jedna jebena pobeda me udaljila od elite. Treba sad naci volje za C'ship...

Link to comment

Podrzavam. I ko bese Chivot? Slavoljub iz slagalice?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Bustin je chivot.

 

a do kad mislite da baba treba da se javi? do početka sezone?

Link to comment

Pre svega kao ovogodišnja Tolaa™ Champppionshipa, želim da čestitam Malkinu i njegovom Metalurg Šefildu na sjajnoj debitantskoj sezoni i osvajanju prestižne titule, a onda i Topolicama, Majamiju i Chivotu na plasmanu u eltino takmičenje gde će, nadam se, biti još bolji. ;)

Takođe, veliki naklon za rezultate PPPremierligaša, a naročito za pobednike Lezilebovicha i Hull-a (u smislu classic-a). Praktično su svih 20 timova bili konkurentni od prvog do poslednjeg kola što je i poenta H2H lige. Mislim da je PPP liga uopšte (sa classic poenima) bila jača nego ikad što se vidi po plasmanu najboljih takmičara na svetskim i lokalnim tabelama.

 

Iako mi je pomalo žao što neću učestvovati u PPPremiershipu, ne krijem da mi je fotelja komesara Champppionshipa bila udobna i da, kako sam već malo ogrezao u korupciji, ne bih odbio da nastavim da je obavljam. Ali to ostavljam zajednici drugoligaša da odluči. Naravno, ja kao i Tole, sigurno neću samovoljno podneti ostavku. ;)

 

Što se tiče pravila za iduću sezonu, sve bi ih trebalo utvrditi pre početka, kako se ne bi dolazilo do problema pred sam kraj i tako smanjivalo na regularnosti.

 

Moj neki trenutni stav je da bi sistem popune prve lige trebalo da ostane isti, tj. onaj koji smo primenili ove godine. Dakle prva tri promocija™, poslednja 3 relegacija™, baraž 16. i 5., kao i 17. i 4.

Mislim da bi i druga liga trebalo da ima 20 timova, ali o skraćivanju spiska treba još diskutovati. U svakom slučaju, neaktivnost tima bi trebalo da nosi malo manje sankcija od prve lige (bez direktnog ispadanja), ali bi uvek trebalo dati prednost aktivnim igračima.

 

Što se tiče konkretnog kritičnog mesta za Pppremiership tiče, ako bude ostalo upražnjeno, svakako glasam da ga Sunderland popuni.

Edited by Zoidberg
Link to comment

hvala, doktore! pridružujem se čestitkama, a ne treba zaboraviti ni pobednika kupa muslina.

 

ja se ne bih mešao oko izbacivanja neaktivnih; nezgodan je problem jer nekako nije ok prema ostatku lige da se batali na pola, a sa druge strane kapiram da objektivno ljudima mogu neplanirano da ulete važniji problemi i obaveze. vi iskusniji ćete bolje znati kako da se reši taj problem--npr. nije isto ako je neko već godinama redovan a onda je ove sezone malo zabatalio i ako se neko pojavio pre godinu dana na forumu, ušao u ligu i nestao. (ovo pričam napamet, ne mislim ni na koga posebno.)

 

baraž sistem i ograničavanje obe lige na po 20 timova su mi skroz ok, kao i ukidanje onog dodavanja naziva timova.

 

ako nas bude preko 40 onda treba napraviti i neki plan za popunjavanje čempppionšipa--možda na osnovu klasik rezultata tih novajlija u sezoni 14-15 pošto sumnjam da će biti igrača za tri lige.

Link to comment

Što se tiče konkretnog kritičnog mesta za Pppremiership tiče, ako bude ostalo upražnjeno, svakako glasam da ga Sunderland popuni.

Ja glasam da tim sa najvise poena (klasicnih) od onih koji su ispali ostane kao rezerva za slucaj da se Baba Ji ne javi :sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...