Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

@praslin

prije dvije sezone si ti bio prvi (to sam siguran da znas), ja sam cini mi se bio treci.

 

mislim da od poslednjih desetak fantasyja, sto fpl, sto ls, sto prvenstva, nikad nisam bio ispod 5. mjesta, tako da je ovo jedna od najgorih sezona.

 

cestitke fantasy football scoutu mjukiju. zasluzeno.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честитке! Када будем отварао топик за следећу сезону покушаћу да попишем све досадашње победнике у обе лиге током последњих пар година. Већ сам кренуо у истраживање, није баш прегледно али ваљда ћу успети бар део да пронађем.

uporedo sa tim, treba utvrditi i potencijalne nepravilnosti u vezi sa vlasničkom strukturom tima "Miami Heat." kada je i pod kojim okolnostima tim prešao iz ruku Nemanje Posrbice u posed kontroverznog guinejskog™ vlasnika?  :fantom:

Link to comment

Је л' верујеш да нисам био сигуран за ту моју победу? Некако ми се чинило да сам добио први х2х, па сам то гледао али испаде да сам био баш лош те сезоне. После гледам, победа у класику. Зато сам и помислио да би требало да почињемо нове топике списковима старих победника, могу мислити колико се памте туђе ако се заборављају и своје победе. :)

Link to comment

Evo i zvanicno jos jedne titule na pogadjalici  :0.6:

Koliko se sjecam prosle sezone su Tolaa ili LeBron osvojili, ja pretprosle a ne znam da li smo prije toga igrali.

edit: 2010/11 sam isto bio prvi i 117. ukupno

 

Bas je bezveze sto vise ljudi nece da se ukljuci. Od 50-ak ljudi samo nas je 6-7 aktivnih na pogadjalici.

Edited by Feindouno
Link to comment

uporedo sa tim, treba utvrditi i potencijalne nepravilnosti u vezi sa vlasničkom strukturom tima "Miami Heat." kada je i pod kojim okolnostima tim prešao iz ruku Nemanje Posrbice u posed kontroverznog guinejskog™ vlasnika?  :fantom:

 

А, па то је било када су ванземаљци стидљивог зановетка из овог поста http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=12615&page=3&do=findComment&comment=1006845 заменили већ споменутим контроверзним геинејским™ власником.

 

edit: Хе, имао сам и треће место у класику. http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=12615&p=1340733

Edited by Прслин
Link to comment

Је л' верујеш да нисам био сигуран за ту моју победу? Некако ми се чинило да сам добио први х2х, па сам то гледао али испаде да сам био баш лош те сезоне. После гледам, победа у класику. Зато сам и помислио да би требало да почињемо нове топике списковима старих победника, могу мислити колико се памте туђе ако се заборављају и своје победе. :)

ma nisam ni ja, nego sam otvorio stari topic gdje si ti okacio tabelu, doduse ne poslije poslednjeg kola.

 

ja pamtim je tim sokolovici bio prvi i u classicu i h2h prosle sezone, ali smo imali dva classica i kako on nije usao u drugi ja sam to osvojio.

 

kad se vec sjecamo starih vremena, urezalo mi se u pamcenje da sam na proslom sp isto bio drugi, u ligi sampiona poslednje tri sezone bar dva puta drugi i mozda jednom prvi. mozda.

Edited by Timmi
Link to comment

kurac, izvjesni klen je bio prvi u ls, a moca stavio u potpis da je on osvojio iako je bio drugi :lol::Hail:

 

malo sam gledao stare topice, jebeno nevjerovatno koliko puta sam bio drugi.

Link to comment

Честитке! Када будем отварао топик за следећу сезону покушаћу да попишем све досадашње победнике у обе лиге током последњих пар година. Већ сам кренуо у истраживање, није баш прегледно али ваљда ћу успети бар део да пронађем.

Mislim da je pretprosla sezona kad smo se ti i ja klali u klasiku za prvo mesto, na kraju si ti osvojio. Te sezone sam ja ubedljivo osvojio h2h. Upisi i to tamo.

Pogadjalicu mislim da je prosle sezone uzela Tola, Fei prvi ove i pre dve god.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...