Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Подразумева се да неће играти ако се до почетка сезоне не пријави у лигу, ја причам о томе да играч који веже одређени број некативних кола у једној сезони не може ни да се пријави следеће све и када хоће, чак и ако није испао из лиге.

 

Том логиком се попуњава Чемпионшип, не видим зашто да се другачије понашамо према још озбиљнијој лиги. 

Link to comment

Ja mislim da ako se ne javi na topik do pocetka sezone, da ipak igra neko drugi umesto njega u Premier ligi...

A da njegovo mesto zauzme onaj ko ima više poena od poraženih u baražu..

Link to comment

Шта се дешава у баражу? Је л' има неко од вас из Чемпионшипа да израчуна?

Link to comment

rekao bih da je sunderland ispao, a rumun upao u prvu ligu.

 

lebron je ostao u prvoj ligi, a morzevi ostali u drugoj.

 

ako se baba ji ne pojavi, sunderland ima vise poena od morzeva.

Edited by Timmi
Link to comment

Шта се дешава у баражу? Је л' има неко од вас из Чемпионшипа да израчуна?

Mislim da su svi vasi™ bili losiji od Rumuna (4.) i bolji od Morzeva (5.) pa racunajte.

Link to comment

Изгледа да ме Пантелија добио за поена или два и тако преживео у лиги.

 

Јако ми је драго, а нико не може да каже да је намештаљка пошто је добио због неиграња мог Мертесакера. Увек неко лудило са нашим текмама, кажем ја. :)

 

Изгледа да ипак ја добијам после бонуса, ако остану невероватна три Забалети. Преживљава ионао због осталих утакмица, али циркус је гарантован.  :D

Link to comment

Честитке! Када будем отварао топик за следећу сезону покушаћу да попишем све досадашње победнике у обе лиге током последњих пар година. Већ сам кренуо у истраживање, није баш прегледно али ваљда ћу успети бар део да пронађем.

Link to comment

Честитке! Када будем отварао топик за следећу сезону покушаћу да попишем све досадашње победнике у обе лиге током последњих пар година. Већ сам кренуо у истраживање, није баш прегледно али ваљда ћу успети бар део да пронађем.

A pogadjalica :(

Link to comment

čestitke i tebi za klasik i Lezilebu za pppremijer!

koji si na kraju ukupno?

Hvala, dobri ljudi.

Nemam pojma koji sam. Tu sam negde na proseku top 1000 sa 55p. Mozda budem par mesta gore, mozda par mesta dole. Oko 300, u svakom slucaju.

Srbiju nisam gledao. Tu sam imao neke sanse za no1, ali nakon dva metiljava kola mislim da cu ostati drugi u najboljem slucaju. Znam da je Komarac ili RMFC imao bolji tim na papiru od mene i desetak poena prednosti

Link to comment

Нека ми неко јави за погађалицу пошто у њој не учествујем, па и не пратим.

 

Знам за два класика, то је било само једно или две сезоне јер је Рос каснио са активацијом свог. Убацићу и то, а ако заборавим подсети ме молим те.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...