Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Mislim da je pretprosla sezona kad smo se ti i ja klali u klasiku za prvo mesto, na kraju si ti osvojio. Te sezone sam ja ubedljivo osvojio h2h. Upisi i to tamo.

Pogadjalicu mislim da je prosle sezone uzela Tola, Fei prvi ove i pre dve god.

 

Те сезоне ме Толаа избацила из х2х лиге пре почетка, иначе бих и њу узео или се бар са тобом шибао за титулу до краја као у класику. Зато и не могу да јој опростим.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Изгледа да ме Пантелија добио за поена или два и тако преживео у лиги.

Јако ми је драго, а нико не може да каже да је намештаљка пошто је добио због неиграња мог Мертесакера. Увек неко лудило са нашим текмама, кажем ја.  :)

Изгледа да ипак ја добијам после бонуса, ако остану невероватна три Забалети. Преживљава ионао због осталих утакмица, али циркус је гарантован.  :D

 

Pantelia Noricjebeni 48 - 48 ФК West Ham

:0.6:

Link to comment

Ja zadovoljan i klasicnim dijelom.

11. kod nas, deseto mjesto mi izmaklo za 2 boda.

55918, ukupno, vjerovatno najbolji plasman u ovoj modernoj eri™ posto se ne sjecam da sam nesto brljavio i propustao kola.

Srbiju mi nisu apdejtovali, top 250 svakako.

 

Naravno i u ovom sam ostavio dvocifrene poene na klupi i izabrao najgoreg moguceg kapitena. 1 tradicija je ispostovana.

Link to comment

Meni ovo najbolja sezona otkad igram FPL. Treci u H2H, osmi u klasiku i 139. u Srbiji :)

 

Sledece sezone napadam titulu :)

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Link to comment

Meni to djeluje odlicno, taman da se skrati na 20 timova kad ove koji nisu uopste igrali suspendujemo™ i ubacimo par novih poput Behemota sa jednim h.

Link to comment

Apdejtovan renk. Zelembac za kraj, 327 > 320 ^_^

 

auh, alal vera. na 3+ miliona timova, ovo je opako dobar plasman. jel imao neko od parapsihopatologa do sada bolji ukupan rezultat?

 

bilans moje prve sezone:

sxoviw.png

 

kad se setim da sam pre dva kola bio na pragu 10k ovo mi izgleda loše, ali realno ne mogu da se žalim.

hvala svima na pomoći--pogotovo Prslinu koji je uleteo sa donacijom u vidu rezervnog naloga kad je zvanični sajt zajebavao sa registracijom; super ste istrpeli rukija koji je zatrpao topik sa skoro 600 postova, od kojih su nekih 500 sadržali prerane predaje, kukanje i naricanje.  :blush:

dogodine u pppremijer ligi!

Link to comment

Meni to djeluje odlicno, taman da se skrati na 20 timova kad ove koji nisu uopste igrali suspendujemo™ i ubacimo par novih poput Behemota sa jednim h.

+1 za broj timova. najbolje je kad može svako sa svakim dvaput da igra. a ako bude više od 40 zainteresovanih, može valjda da se napravi treća liga, kakva god, ali sa mogućnošću plasiranja u čempppionšip.

 

takođe, ne bi bilo loše da se ustanove pravila oko broja timova i ispadanja iz lige, da ne bude da opet par kola pre kraja moramo da glasamo...

Link to comment

@malkin

 

Kad pogledas da mi je glavni cilj pred sezonu bio da imam 2000+ poena, da budem u top 200k i da bar jednom imam 100+ poena, dobro sam prosao :D

Citam sad onu nasu PM diskusiju sa pocetka sezone i reci da nisam ubo sve prognoze. Pa, skoro sve. Osim Bentekare :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...