Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma, Svonsi je to. Naguze nekoga sa 5-0, a golove postignu Ratlidzara, Guzmanara, Hernandezara, Micura i Bonara. A sve to na asistencije Ranhelare, Dejvisare i starog Grahamare.

Link to comment

Ja na Bonari već izgradio napad. Baš sam planirao ovih dana da priupitam igra li on uopšte nešto na ovim pripremama ili sam se prerano zaleteo, ali mislim da mi je ovo odgovor. :)Mada kapiram da ćemo ga imati svi, i nije neka topla voda...

Link to comment
То би било то. Почињем да правим тим без Гарета. :0.6:
Таман се реших једног крила од 12 милиона, а одмах кренуше најаве да се лажни Роналдо враћа у Јунајтед. Ако дође биће бар 15. :isuse:
Link to comment

Biće jako zanimljivo sklopiti napad. Meni je u radnoj verziji trio bio - Boni - Altidor - Kone....bilo me sramota kad sam video svoj tim. :(Sad sam rešio da negde uturim Bentekea, jeste da je precenjen ali gotovo jedini garantuje golove od ovih skupljih. A nisam ni pratio pripreme pa ne znam ko će da igra od Sitijevaca, šta očekivati od Lukakua i tako to...valjda će onaj fantasy scout baciti koju pametnu kad se malo približi sezona, u suprotnom slutim opet raspad od starta. Mada sad bar nemam gde niže da potonem, iz ove lige se ne ispada.... :(

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja sam ututkao Van Persija, ali se sad razmisljam debelo... Jel igrao Mancester neku normalnu prijateljsku sem sa ovim Tajlandjanima i Hongkongzanima?

Link to comment
Ja sam ututkao Van Persija, ali se sad razmisljam debelo... Jel igrao Mancester neku normalnu prijateljsku sem sa ovim Tajlandjanima i Hongkongzanima?
Nije, gotova je Azija, sad će igrati normalne, AIK u gostima i Sevilja kod kuće, plus Community Shield...
Link to comment
Kad će se žrebati raspored utakmica u ppp h2h premijer ligi?Jedina želja mi je da sa Praslinom igram negdje u trećem, četvrtom kolu kada bude kretao sa -20 u duele. :ziga:
Мислим да се распоред прави тек када се закључа сајт пред прво коло, али нисам сигуран.Што се -20 и -40 (и тога је било :blush: ) тиче, то је био експеримент са циљем да у првом делу сезоне скупим што више пара а у другом тако богат нападнем места која воде у Лигу шампиона у х2х лиги, али се испоставило да иако сам направио одличну серију у том другом делу (у једном тренутку сам имао 9 победа у 10 утакмица) таква тактика са огромним минусима ипак није довољно исплатива.Жао ми је и што сам након уласка у 11.000 најбољих пре 2 године прошле због тих минуса испушио и за првих 100.000, што више себи не желим да дозволим. Због тога ове године само до -8 ! :twak:
Link to comment

Mene sad više zanima da li je Ešli Vilijams stvarno upravo potpisao za Arsenal.Jebem vam ja ovu igru, najbolje bi bilo da batalim sve do 16. avgusta i onda lepo vidim ko je u kom timu i ko će sutradan na teren. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...