Jump to content
IGNORED

Tour de France 2013


malkin

Le Tour 2013  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kako je vase misljenje o tome da li je Frum trebalo malo da vuce svoju grupu, kad se videlo da nema ko drugi? Komentatori na ES mu to zamerise... Sa jedne strane i razumljivo sto je vozio ko ckapi, a sa druge se od zute majice ipak ocekuje malo vise u takvim trenucima
morao je da povuce. to zuta majica radi, na njemu je odgovornost da organizuje karavan, ne da sedi i ceka sta ce drugi da urade...
Link to comment
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    123

  • gervasius twinkleminkleson

    40

  • freakns

    33

  • San Epifanio

    28

A jebaj ga. Taman sam mislio biće neka dosadna sprinterska i zadržim se posle posla, kad ono akcija.+1 za dudlanje Valverdea :smoris:

Link to comment
svaki prijatelj biciklizma mora da navija za Kintanu :sleep:
Ovo me podsetilo da sam nekad navijao za Santjaga Botera, njegovog zemljaka, koji je vozio za Kelme. Kolumbijci imaju solidne brdase.Danas bas sjajna etapa, koja vraca nadu da ce ipak biti neke neizvesnosti na ovogodisnjem Turu.Sutra preko sedam brda... :)
Link to comment

Bram Tankink pricaWith 20km to go Froome came to him and asked "Why do you guys stop riding now?". To which Tankink replied "Our guys are up front.."Froome "Oh ****, seriously? I'm f*cked"

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Bram Tankink pricaWith 20km to go Froome came to him and asked "Why do you guys stop riding now?". To which Tankink replied "Our guys are up front.."Froome "Oh ****, seriously? I'm f*cked"
Da li je moguce ovo? OK, kapiram da Frumu moze ovako nesto da promakne ali sta je sa timom?
Link to comment

ocekivano uspeo beg... posle onoga juce i obzirom da je Ventoux sutra, nikome definitivno nije bilo do jurnjave... bice odlicnih poslednjih 10km sa ovima napred :)

Link to comment

steta za Simona, bas sam navijao da izdrzi, ali jbg, pokazalo se opet da je kilometar ogromna razdaljina... francuzi i dalje bez pobede. Rolland ce sutra da pogine za trijumf. dan Bastilje, mont Ventoux, sta vise covek da ocekuje? :)

Link to comment

Rolan već otpao, meni najveće razočarenje ove godine. Ja sam mislio da bi mogao da se uključi u borbu za top 5 u generalnom, a on ide stopama Tome Voklera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...