Jump to content
IGNORED

Tour de France 2013


malkin

Le Tour 2013  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije to bila samo stvar GC borbe. Ne treba zanemariti ulogu Garmina u jučerašnjoj etapi. Oni su već danima najavljivali da će da voze agresivno i juče su oni pre svih napravili onaj rani haos a da zapravo nemaju neku ozbiljnu GC pretnju; nema ko iz Garmina nije napao. Na kraju im se fino isplatilo sa etapnom pobedom.
Vidjelo se, a to su kasnije i potvrdili, da su ovu etapu ciljali od pocetka. Dan je, za razliku od Fuglsanga, tacno znao kad treba da krene u napad i udje u onu zadnju krivinu prvi.Ja mislim da, iako je Skaju prvi i jedini pravi cilj da Froome uzme zutu majicu, da im je i te kako stalo da i Porte bude u vrhu. Prilicno sam siguran, a i izjave su im takve bile, da ce opet zauzeti prva dva mjesta.
Link to comment
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    123

  • gervasius twinkleminkleson

    40

  • freakns

    33

  • San Epifanio

    28

Ja mislim da, iako je Skaju prvi i jedini pravi cilj da Froome uzme zutu majicu, da im je i te kako stalo da i Porte bude u vrhu. Prilicno sam siguran, a i izjave su im takve bile, da ce opet zauzeti prva dva mjesta.
Kako?Porte zaostaje 17 minuta....
Link to comment

Pa mislim, prije pocetka Toura im je to bilo jako bitno. I zato im nije svejedno sto je Porte sad toliko zaostao. Mada se, naravno, i dalje zna sta je jedini pravi cilj, ali kazem, iz izjava Froomea i Portea se dalo naslutiti da hoce i da vjeruju da mogu da oduvaju sve - doduse, josh nije kasno da Froome to i uradi, i osvoji Tour sa nekih 5 minuta prednosti...

Link to comment

nisam načisto šta da mislim o ovome. rekao bih ipak da je obična nezgoda, mada se na prvi pogled čini da je Kav solidno uvalio rame Vilersu.788976585.gif?1373385470Vilersov bicikl pred sam kontakt pravi nagli pokret na desno (gledati u odnosu na liniju na drumu), a Kav počinje da se kreće na levo kako bi pratio točak lidera. Vilers je odradio svoj posao, polako prestaje da okreće pedale i opušta se, Kav praktično počinje sa sprintom, pozicionira se i mnogo je koncentrisaniji na svoje okruženje nego Vilers, pa otud i čvršće rame--sprint nije samo do brzine, uvek tu ima puno guranja i borbe za prostor. Ne bih žurio sa osuđivanjem Kavendiša za ovo...

Link to comment
25urx4l.pngNa british eurosportu, o tome da li je bilo očekivano da Frum ovako vozi hronometar: he has the pedigree, we saw him in the Olympics last year. :lol:
Link to comment
Na british eurosportu, o tome da li je bilo očekivano da Frum ovako vozi hronometar: he has the pedigree, we saw him in the Olympics last year. :lol:
iz nekog razloga kod mene su danas bili britanski komentatori. zasto se nisu tako zajebali kad su prenosili, recimo, snooker, nego u jedinom slucaju kad su nasi komentatori bolji...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...