Jump to content
IGNORED

Tour de France 2013


malkin

Le Tour 2013  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    123

  • gervasius twinkleminkleson

    40

  • freakns

    33

  • San Epifanio

    28

33 sekunde. I prije svega, psihicki veliki dobitak za Contadora [ne toliki udarac za Froomea, vjerujem]

Link to comment
Zašto Molema i Ten Dam ne vuku? Veliku grešku prave sada.
oni su ipak belkinovi zaštićeni vozači, nisu vukli manje od Kontadora. verovatno se i čuvaju za nedelju. mada nije da i ja ne bih voleo da sam ih video malo više na čelu... Edited by malkin
Link to comment
oni su ipak belkinovi zaštićeni vozači, nisu vukli manje od Kontadora. verovatno se i čuvaju za nedelju. mada nije da i ja ne bih voleo da sam ih video malo više na čelu...
ne volim El Pistolera, ali covek je danas napravio strasan posao. on je znao kada da krenu i napadnu, da povuce kada treba... da je Belkin isao na smenu i da jebeni Graipel nije krenuo da spaja, moglo je ovo biti i 2 minuta...1:08 je ipak odlicno. Molema i Contador na manje od 3 minuta sada. cekamo Ventoux
Link to comment
ne volim El Pistolera, ali covek je danas napravio strasan posao. on je znao kada da krenu i napadnu, da povuce kada treba...
3285861-bjarne-riis.jpgedit. da dodam: Belkin je veliki posao odradio na distanciranju Valverdea. Osveta za Tour de Suisse 2011. kad je Movistar isto to uradio Molemi. Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...