Jump to content
IGNORED

Tour de France 2013


malkin

Le Tour 2013  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Froome: "... ako krene kiša, nadam se da će organizatori skratiti etapu do prvog alpe dHuez-a, jer je spust nakon toga jako opasan i kada je suv"Riis: "Chris Froome ima kočnice na svom biciklu, neka koči ako hoće." :naughty:

Link to comment
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    123

  • gervasius twinkleminkleson

    40

  • freakns

    33

  • San Epifanio

    28

Ovom izjavom Froome (ako ne bude skarcivanja) prosto gura konkurenciju u strmoglav. Mozda ih samo lozi, ali je verovatnije da je iskren.U svakom slucaju to znaci da on mora opet da ih lomi uzbrdo, a licno mislim da i on ima svoja ogranicenja i da mu to nece biti lako.

Edited by Bane5
Link to comment

Meni se sve cini da Froome, koliko god bio jachi od ostalih fizicki, mentalno bash nije najjaci. Previse nervozan izgleda, Mozda zbog ovih svih prica o dopingu, vjerovatno je pod ogromnim pritiskom, ali sto se rezultata tice, ne vidim zasto bi brinuo. Vjerovatno ce na kraju imat i blizu 10 minuta prednosti, ubjedljivo je najjaci..Ovaj spust podsjeca malo na Crostis sa Gira od pretprosle godine, samo sto je onaj bio obezbjedjen [a na kraju otkazan]. Nisam siguran da cu imati hrabrosti da gledam. S druge strane, steta sto Nibali nije tu, da im uzme 3 minuta svima na spustu :D

Link to comment
Froome: "... ako krene kiša, nadam se da će organizatori skratiti etapu do prvog alpe dHuez-a, jer je spust nakon toga jako opasan i kada je suv"Riis: "Chris Froome ima kočnice na svom biciklu, neka koči ako hoće." :naughty:
Kakvi likovi - ne mogu da ih smislim - apgrejdovani Armstrong i Mr. 60% se raspravljaju dok su stari "asovi" i njihove kolege Lens i Ulchrich otisli u zasluzenu penziju gde se vucaraju po sudovima.Hleba i igara - namestenih.
Link to comment

Super je počela ova etapa, Frum je lično povezivao napade iz Saksoa. Na kraju su Paulinjo i Rouč uspeli da se izvuku i sad se primiču begu.Kav car:

So today I will triple my total career ascents of Alpe-d'Huez.. Shit.
to čisto da se zna kome će današnji dan najteže pasti...
Link to comment

Osjecam poprilican SaxoFail danas. Ne znam sta su htjeli sa Paulinhom i Rocheom, nista nisu ovdje napravili...

Link to comment

mislim da su hteli da ih pošalju napred da pomognu Kontadoru niz Sarenne i u dolini do drugog uspona uz Alpe. To je OK plan, ali Skaj je uspeo da ih iskontroliše.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...