Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

I ti si, Serpentina, pisala o nekim kučkama pre par strana u postovima drugim forumašima.Smirite se svi i držite neki nivo.Za sad, samo vas gledam.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

mareju ce finale biti prvi mec na turniru protiv top 20 igraca. ko god da mu dodje sa druge strane imace bar dva meca protiv top 5-6. to bi moglo biti od velike vaznosti.

Link to comment
Imao ili nemao moj utisak veze sa realnošću ja ovde nisam nikog uvredila da bi mi ti napisao ono što si napisao. Ja se slažem i sa ovim što si ti napisao, možda znaš više od mene o tenisu ali treba zadržati neki nivo i na forumu. Inače, tužila sam te Radiši za ono što si napisao; jer ne želim da se upuštam u svađe, prijaviću sve što nalazim da je uvreda na moj račun. :)
:isuse:a sta je uvreda, to sto sam napisao da imas 7 godina? pa pogledaj svoje postove, i razmisli zasto sam napisao tako nesto... svi postovi su ti neki anti-jinx fazon ili ne znam ti ja sta. napises da ce Novak verovatno da izgubi od Murraya ako budu igrali finale jer to lici na njega?! ja ne znam gde je to Novak pokazao mentalnu nestabilnost, pogotovo u poslednje 3 godine, da bi tako nesto licilo na njega?u poslednjih 10 GS turnira, Novak je osvojio 5, izgubio je finale RG od Nadala u mecu koji je bio up and down non stop i koji je pocinjan i prekidan 4-5 puta. izgubio je polufinale RG od Federera, u mecu u kojem je Federer odservirao kao retko kada, mozda najbolje ikada kada je RG u pitanju. izgubio je ove godine polufinale RG od Nadala i to zato sto je glupavo promasio par smeceva u petom setu. izgubio je finale NY protiv Murraya u vec opisanim okolnostima, i izgubio je polufinale Wimbledonea od Federera, u dvorani. znaci covek na poslednjih 10GS turnira ima skor 62-5, samo 1 od tih 5 je protiv Murraya, tako da ja zaista ne znam kako to moze da lici na njega? to je kao kada je duda sva razocarana sto nije ubio Nadala na sljaci pocela da prica kako Novak nema sampionski mentalitet. odnosno ima, ali ne kao Federer ili Nadal.ja pratim tenis dobrih 20 godina, i ovo sto Novak radi je nesto nestvarno. to je nivo igre koji sam do sada video samo kod Federera izmedju 2004 i 2009. Nadal nikada nije uspevao da veze 3 godine dobrih igara u kontinuitetu. Murray ma koliko dobar bio nema Novakov kontinuitet. raniji sampioni poput Samprasa, Agassija, Kafelnikova, Guge... nisu mogli ni da sanjaju o ovakvim stvarima. a ovde cim Novak izgubi mec, oma se nalaze likovi koji znaju zasto je to. i uglavnom je to zato sto u glavi on nije dovoljno jak, ima neke falinke koje ga sprecavaju da odere najboljeg sljakasa u istoriji sa 3-0, ili da zmurecki osvaja GS. jer sta je to GS, to ne osvoji samo onaj sto nece... uzasno frustrirajuce je citati takve stvari, ko kada gledam mog caleta koji pocne da ga psuje "pu govno jedno" kada promasi, iako on u zivotu nije prebacio lopticu preko mreze.
Link to comment
:isuse:a sta je uvreda, to sto sam napisao da imas 7 godina? pa pogledaj svoje postove, i razmisli zasto sam napisao tako nesto... svi postovi su ti neki anti-jinx fazon ili ne znam ti ja sta. napises da ce Novak verovatno da izgubi od Murraya ako budu igrali finale jer to lici na njega?! ja ne znam gde je to Novak pokazao mentalnu nestabilnost, pogotovo u poslednje 3 godine, da bi tako nesto licilo na njega?u poslednjih 10 GS turnira, Novak je osvojio 5, izgubio je finale RG od Nadala u mecu koji je bio up and down non stop i koji je pocinjan i prekidan 4-5 puta. izgubio je polufinale RG od Federera, u mecu u kojem je Federer odservirao kao retko kada, mozda najbolje ikada kada je RG u pitanju. izgubio je ove godine polufinale RG od Nadala i to zato sto je glupavo promasio par smeceva u petom setu. izgubio je finale NY protiv Murraya u vec opisanim okolnostima, i izgubio je polufinale Wimbledonea od Federera, u dvorani. znaci covek na poslednjih 10GS turnira ima skor 62-5, samo 1 od tih 5 je protiv Murraya, tako da ja zaista ne znam kako to moze da lici na njega? to je kao kada je duda sva razocarana sto nije ubio Nadala na sljaci pocela da prica kako Novak nema sampionski mentalitet. odnosno ima, ali ne kao Federer ili Nadal.ja pratim tenis dobrih 20 godina, i ovo sto Novak radi je nesto nestvarno. to je nivo igre koji sam do sada video samo kod Federera izmedju 2004 i 2009. Nadal nikada nije uspevao da veze 3 godine dobrih igara u kontinuitetu. Murray ma koliko dobar bio nema Novakov kontinuitet. raniji sampioni poput Samprasa, Agassija, Kafelnikova, Guge... nisu mogli ni da sanjaju o ovakvim stvarima. a ovde cim Novak izgubi mec, oma se nalaze likovi koji znaju zasto je to. i uglavnom je to zato sto u glavi on nije dovoljno jak, ima neke falinke koje ga sprecavaju da odere najboljeg sljakasa u istoriji sa 3-0, ili da zmurecki osvaja GS. jer sta je to GS, to ne osvoji samo onaj sto nece... uzasno frustrirajuce je citati takve stvari, ko kada gledam mog caleta koji pocne da ga psuje "pu govno jedno" kada promasi, iako on u zivotu nije prebacio lopticu preko mreze.
95% postova na ovom pfd-u su takvi. meni ponekad izgleda kao da je serpentina neki prekaljeni forumas koji se sprda sa noletovim navijacima.
Link to comment
ja ne znam gde je to Novak pokazao mentalnu nestabilnost, pogotovo u poslednje 3 godine, da bi tako nesto licilo na njega?u poslednjih 10 GS turnira, Novak je osvojio 5, izgubio je finale RG od Nadala u mecu koji je bio up and down non stop i koji je pocinjan i prekidan 4-5 puta. izgubio je polufinale RG od Federera, u mecu u kojem je Federer odservirao kao retko kada, mozda najbolje ikada kada je RG u pitanju. izgubio je ove godine polufinale RG od Nadala i to zato sto je glupavo promasio par smeceva u petom setu. izgubio je finale NY protiv Murraya u vec opisanim okolnostima, i izgubio je polufinale Wimbledonea od Federera, u dvorani. znaci covek na poslednjih 10GS turnira ima skor 62-5, samo 1 od tih 5 je protiv Murraya, tako da ja zaista ne znam kako to moze da lici na njega? to je kao kada je duda sva razocarana sto nije ubio Nadala na sljaci pocela da prica kako Novak nema sampionski mentalitet. odnosno ima, ali ne kao Federer ili Nadal.
Pronalaziš izgovore za sve njegove prološlogodišnje poraze; bili to prekidi zbog kiše ili jak servisa Feda Novak je gubio sve bitne mečeve (osim finala na AO sa Nadalom), činjenica je da je sledeći dan u onaj famozni ponedeljak Nadal ušao mnogo više sabran i odlučan da pobedi i Novak mu taj dan više nije mogao ništa. Kao Fed što ga je pobedio u polufinalu na W pobedio je zato što je prosto bio bolji u tom meču, a Novak nije igrao na najvišem nivou na kom kada jeste ja verujem da niko ne može da ga pobedi. Pa onda na Olimpijskim igrama u polufinalu poraz od Del Potra, što niko nije očekivao videlo se da ima neku mentalnu blokadu. USO jednostavno nije smeo da pusti Mariju, ne sećam se više ni detalja koji su presudili ali bilo je baš bezveze... Znači imao je prošle godine muke u mečevima sa teniserima iz vrha, ali pošto je bio konstantan i dolazio je do skoro svih turnira u završnicama do samog susreta sa nekim vrhunskim teniserom nije moglo da se oseti koliko je Novak sposoban i spreman da pobedi. Tako i sada, još je nestabilno davati bilo kakve prognoze dok igra sa nešto slabijim protivnicima, ako dođe do finala pravi test će za njega biti Mari.
95% postova na ovom pfd-u su takvi.meni ponekad izgleda kao da je serpentina neki prekaljeni forumas koji se sprda sa noletovim navijacima.
Ja ne znam šta znači anti-jinx? Edited by Serpentina
Link to comment
Pronalaziš izgovore za sve njegove prološlogodišnje poraze; bili to prekidi zbog kiše ili jak servisa Feda Novak je gubio sve bitne mečeve (osim finala na AO sa Nadalom), činjenica je da je sledeći dan u onaj famozni ponedeljak Nadal ušao mnogo više sabran i odlučan da pobedi i Novak mu taj dan više nije mogao ništa. Kao Fed što ga je pobedio u polufinalu na W pobedio je zato što je prosto bio bolji u tom meču, a Novak nije igrao na najvišem nivou na kom kada jeste ja verujem da niko ne može da ga pobedi. Pa onda na Olimpijskim igrama u polufinalu poraz od Del Potra, što niko nije očekivao videlo se da ima neku mentalnu blokadu. USO jednostavno nije smeo da pusti Mariju, ne sećam se više ni detalja koji su presudili ali bilo je baš bezveze... Znači imao je prošle godine muke u mečevima sa teniserima iz vrha, ali pošto je bio konstantan i dolazio je do skoro svih turnira u završnicama do samog susreta sa nekim vrhunskim teniserom nije moglo da se oseti koliko je Novak sposoban i spreman da pobedi. Tako i sada, još je nestabilno davati bilo kakve prognoze dok igra sa nešto slabijim protivnicima, ako dođe do finala pravi test će za njega biti Mari.
jebote, jel ti shvatas da ovde pises kao da je svaki GS Novaku bogom dan i da ih on ne osvaja valjda samo zato sto je idiot?Federer je sedmostruki sampion Wimbledonea. niko nikada nije osvojio Wimbledon vise puta od njega. a NJole je izgubio zato sto mu je svojstveno da podbaci u velikim mecevima? Rafael Nadal ima 8 titula na RG. niko nikada nijedan GS turnir nije osvojio toliko puta. a opet, prosle godine je Rafa izgleda pobedio samo zato sto je Novak bio smusen u nastavku. Roger Federer, koji je najverovatnije najveci teniser u istoriji nikada nije doveo na RG Nadala do tacke do koje ga je Novak doveo. ali nikada. a Novak je lik koji je svoju prvu GS titulu osvojio kada je taj isti Federer bio u svom naponu, prekinuvsi seriju uzastopnih GS finala koje je Federer igrao, i to kada je imao 21 godinu. a Novak tada definitivno nije imao bolje kretanje od Federera, nije imao bolji forhend, servis, ili volej. imao je bolji bekend, retern i nevidjenu psihicku stabilnost. upravo je njegova psihicka stabilnost i zelja ono sto ga cini velikim. nakon tog AO on je dve godine statirao u kukuruzu najvise zato sto je zeleo jos vise da unapredi svoju igru, pa je sam sebe ujebao angarzovanjem Martina. covek je promenio trening, udarce, kretanje, sve sem bekenda i reterna da bi mogao da pobedjuje Nadala i Federera a vamo se prica ko zna sta o covekovoj mentalnoj snazi...Novak nije najtalentovaniji teniser ikada, nijedan GS mu nije bogom dan(kao ni drugima), i pricati price o tome kako ce svakog odrati kada odigra kako zna su gluposti. i Nadal ce odrati svakoga kada odigra kako zna. i Murray. i Federer. i Delpo, Berdych, Tsonga... a to sto oni ne igraju kako znaju je uglavnom posledica toga da i sa druge strane mreze uglavnom stoji neko ko zna koliko i oni... pokusajte da razumete to i uzivate u tenisu umesto da zivite u snovima i mislite da se pobede na terenu ostvaruju pucketanjem prstima, jer Novak nikada nece moci da odigra ovako protiv Murraya, ne zato sto je psihicki nestabilan, vec zato sto mu Murray za razliku od Chardyja to nece dozvoliti
Link to comment
jebote, jel ti shvatas da ovde pises kao da je svaki GS Novaku bogom dan i da ih on ne osvaja valjda samo zato sto je idiot?
Nisam to napisala, to si ti napisao. Ja navijam za Novaka ali sa NJolovcem se ne mogu nositi. :lolol: Ovaj post je totalan haos, a imaš obraza meni da napišeš kako sam glupa, treba da se igram lutkama i azbukom, i da vratim mami nalog. Samo iz poštovanja pošto pratiš tenis 20 godina uzdržaću se da napišem nešto moćno i sočno. :naughty:
Link to comment
Meni ovo mirise na finale Djokovic - Mari i jos jedan ulazak Djokovica u istoriju sa pogresne strane. Toliko je istorijskih galantnosti Novak do sada pruzio svojim porazima da me ne bi zacudilo i da se pojavi u ulozi statiste u legendi o prvom britanskom Vmbldonu posle kvadrilion godina.
da, prosto se nekako nameće takav strah posle tih legendarnih novakovih podupiranjatm nekihistorijskih postignuća
to je kao kada je duda sva razocarana sto nije ubio Nadala na sljaci pocela da prica kako Novak nema sampionski mentalitet. odnosno ima, ali ne kao Federer ili Nadal.
:fantom:ja i dalje tako mislim, tj. nadal i federer su svojevrsni ludaci po tom pitanju, mislim da novak nije u toj kategorijinjega ponekad 'vataju ti neki napadi egzistencijalističke zapitanosti, mada čita jednostavno literaturu :Dnadal i fed čitaju verovatno samo novine, al' ni u to nisam baš sigurna :Di da, novak izrazito najlošije i najnervoznije ulazi u mečeve sa fedom, to se vidi iz avionaoptimista sam gleda meča sa hasom, neće sebi novak dopustiti da gubi treći put od njega na travihas može do seta Edited by duda
Link to comment
optimista sam gleda meča sa hasom, neće sebi novak dopustiti da gubi treći put od njega na travihas može do seta
Ako Novak nastavi da servira kao do sada nema sekiracije. Igracu koji ima ritern kakav Novak ima sigurni servis gemovi obezbedjuju potpunu kontrolu meca, sto opet daje dosta samopouzdanja. U sportu je svasta moguce ali ako Novak odrzi ovaj nivo servisa i riterna ne vidim nacin na koji bilo ko moze da ga dobije.
Link to comment
friče, uz dužno nepoštovanje, vreme je da prestaneš sa kvotovanjem.
vise nisi admin, ne mozes mi nista, tralalalala!i da, Novak ako dodje do meca sa Murrayom, dobija. sada, da li ce doci do finala, ostaje da se vidi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...