Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

Dobro, sve je ovo lepo, ali da li je ova brutalna demonstracija sile, a da se pri tome nije ni zaduvao, dobar znak, tj. da Novak igra sve bolje i bolje ili je ipak Šardi bio toliko nejak da nije mogao ni lopticu pošteno da udari, pa nemamo realnu sliku Novakovih mogućnosti?

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

E, ovo je vec Novak kojeg bih gledao 24/7. Cim je napravio prvi brejk pustio je sve udarce s lanca a kad Novak pusti ruku obicno je spasavaj se ko moze. Mec je bio lisen saspensa ali nekoliko Novakovih udaraca, narocito par iz riterna vrlo brzo ce na youtube.

Link to comment
Dobro, sve je ovo lepo, ali da li je ova brutalna demonstracija sile, a da se pri tome nije ni zaduvao, dobar znak, tj. da Novak igra sve bolje i bolje ili je ipak Šardi bio toliko nejak da nije mogao ni lopticu pošteno da udari, pa nemamo realnu sliku Novakovih mogućnosti?
malo jedno malo drugo... da je Chardy od pocetka bolje igrao, NJole bi se sigurno vise mucio. ovako, od onog passinga postao je potpuno opusten i u tom sucaju niko, ali ama bas niko(sto ukljucuje Rafu na sljaci) ne moze da ga dobije. drugacije ce se igrati kada budu bolji protivnici, ali svakako da ohrabruje bolja igra.
Link to comment
malo jedno malo drugo... da je Chardy od pocetka bolje igrao, NJole bi se sigurno vise mucio. ovako, od onog passinga postao je potpuno opusten i u tom sucaju niko, ali ama bas niko(sto ukljucuje Rafu na sljaci) ne moze da ga dobije. drugacije ce se igrati kada budu bolji protivnici, ali svakako da ohrabruje bolja igra.
Mislim da je Sardija najvise izbaclo iz meca to sto je brzo shvatio da za njega nema 'leba na Novakove servis gemove, a kad se na to nadovezalo onih nekoliko neverovatnih riterna sve mu je bilo jasno. Cim je prvi put brejknut u drugom setu igrao je da skupi gemova koliko mu Novak da. Ipak, koliko god covek da izadje spustenih gaca treba ga dobiti na ovaj nacin. Novak je spojio servis/ritern na vrlo visokom nivou sto je za travu kljucni element igre. Ostalo je sve bilo pitanje egzekucije.
Link to comment
ali da bi pobedio Murraya mora da dodje do meca sa Murrayem. namernim gubljenjem u 2. ili 3. kolu tesko da ces doci do Murraya
U postu koji sam citirala izražena je sumnja u Novakovo osvajanje W., što znači da ako budemo gledali finale Đ-M, Đ verovatno gubi jer to liči na njega (pogotovo u mečevima sa Marijem).. ja sam samo napisala kako bi trebalo da bude, a kako uglavnom na gs u susretima njih dvojice ne bude.
Link to comment

Mislim da je ovaj put ipak bilo do Novakove dominacije i kvaliteta. Jednostavno, pogodio je sve što je želeoПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
U postu koji sam citirala izražena je sumnja u Novakovo osvajanje W., što znači da ako budemo gledali finale Đ-M, Đ verovatno gubi jer to liči na njega (pogotovo u mečevima sa Marijem).. ja sam samo napisala kako bi trebalo da bude, a kako uglavnom na gs u susretima njih dvojice ne bude.
tebi je bolje da ides da ucis azbuku i igras se s lutkama, posto u izjavama o tenisu zvucis kao da pokusavas da zbunis samu sebe... u susretima njih dvojice na GS je trenutno 3-1 za NJoleta, tako da nemam pojma sta je to sto treba da bude a uglavom ne bude, ako je to sto treba da bude da NJole pobedi, jer to uglavom i bude.kazem ja, lutkice, azbuka i ostalo sto devojcice od 7 godina rade.
Link to comment
tebi je bolje da ides da ucis azbuku i igras se s lutkama, posto u izjavama o tenisu zvucis kao da pokusavas da zbunis samu sebe... u susretima njih dvojice na GS je trenutno 3-1 za NJoleta, tako da nemam pojma sta je to sto treba da bude a uglavom ne bude, ako je to sto treba da bude da NJole pobedi, jer to uglavom i bude.kazem ja, lutkice, azbuka i ostalo sto devojcice od 7 godina rade.
Moj utisak je da je Novak više stegnut u mečevima sa Marijem, nego sa Fedom i Rafom.Ti si žalostan. Edited by Serpentina
Link to comment
Mislim da je ovaj put ipak bilo do Novakove dominacije i kvaliteta. Jednostavno, pogodio je sve što je želeoПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Naravno da jeste. To sa skidanjem gaca je izvesno kad slabiji igrac izadje i posle 15-20 minuta shvati da je protivnik, koji je uzgred prvi igrac na svetu, vrlo raspolozen za igru, ali se tenis igra do poslednjeg poena i treba odrzati to raspolozenje do kraja. Sardi je, na primer, servirao jako dobro, u jednom od gemova u kojima ga je Novak brejknuo odservirao je devet prvih servisa i nista mu nije pomoglo. Da je covek celicnih nerava pa bi ispizdeo zbog toga. On nije neki indijanac tipa Rejnoldsa vec nosilac na Vimbldonu, treba ga dobiti ovako koliko god da je postao isfrustriran tokom meca. Hocu da kazem da je sustina ovog meca u tome da je Novak odigrao strasan mec, da je vrlo malo gresio (dve neiznudjene ukupno i to obe u dva poslednja gema u mecu, sto je cak i za vimbldonske standarde u racunanju UE nestvarno) i da je fantasticno vezao servis i ritern. Da li se Sardi predao ili nije predao pre kraja meca je nebitno, isto bi prosao kako god da je igrao.
Link to comment

Jujuju , Serena ima narandžaste gaće, gumicu za kosu, znak na marami a o đonu i da ne govorimo.. Specijalnim dekretom je izbaciti sa turnira :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Moj utisak je da je Novak više stegnut u mečevima sa Marijem, nego sa Fedom i Rafom.Ti si žalostan.
ali tvoj utisak nema veze sa realnoscu. Murray je godinama vec jedan od najboljih igraca na svetu i nerealno je ocekivati da ga neko razvaljuje. ako nista, covek ima pozitivan h2h sa Federerom. u isto vreme Novak ima pozitivan ukupan h2h protiv Murraya, pozitivan h2h na GS, i jedini mec koji je na GS izgubio protiv Murraya je bilo u krajnje neregularnim uslovima, kada je u prva dva seta duvao osrednji uragan u NY(sto Murrayu daleko vise lezi, jer je i Berdycha dobio na vetar, a Novak bi izgubio polufinale od Ferrera da mec nije prekinut zbog vetra).inace, NJole je najvise stegnut u mecevima sa Federerom, jer su to jedini mecevi gde on ne diktira igru, i to ga konstantno izbacuje iz ritma... Edited by freakns
Link to comment
Moj utisak je da je Novak više stegnut u mečevima sa Marijem, nego sa Fedom i Rafom.Ti si žalostan.
Cini ti se zbog Endijevog stila igre. Freak je u pravu, Novak zapravo najteze igra protiv Federera.
Link to comment
ali tvoj utisak nema veze sa realnoscu. Murray je godinama vec jedan od najboljih igraca na svetu i nerealno je ocekivati da ga neko razvaljuje. ako nista, covek ima pozitivan h2h sa Federerom. u isto vreme Novak ima pozitivan ukupan h2h protiv Murraya, pozitivan h2h na GS, i jedini mec koji je na GS izgubio protiv Murraya je bilo u krajnje neregularnim uslovima, kada je u prva dva seta duvao osrednji uragan u NY(sto Murrayu daleko vise lezi, jer je i Berdycha dobio na vetar, a Novak bi izgubio polufinale od Ferrera da mec nije prekinut zbog vetra).inace, NJole je najvise stegnut u mecevima sa Federerom, jer su to jedini mecevi gde on ne diktira igru, i to ga konstantno izbacuje iz ritma...
Imao ili nemao moj utisak veze sa realnošću ja ovde nisam nikog uvredila da bi mi ti napisao ono što si napisao. Ja se slažem i sa ovim što si ti napisao, možda znaš više od mene o tenisu ali treba zadržati neki nivo i na forumu. Inače, tužila sam te Radiši za ono što si napisao; jer ne želim da se upuštam u svađe, prijaviću sve što nalazim da je uvreda na moj račun. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...