Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

Biće zanimljivo vidjeti kakvu će taktiku Marej spremiti protiv Verdaska, ponoviti ovaj pušeraj od danas bilo bi samoubistvo.
Pa dobro. Raspašće se 'Dasko sam od sebe u nekom momentu sigurno. Da li odmah od početka ili kad dođe u priliku da nešto više uradi i nije toliko bitno.
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drago mi je što je od favorita za Šarapovom ispala Serena.Finale Lisicki - Kvitova. Ferer će pobediti Del Potra a Berdih Bernarda nadam se. ^_^

Link to comment

ali makitm i 'vatanje za leđa :isuse:ed.mnogo mi drago zbog sabine, jako simpatično devojče

Edited by duda
Link to comment

To mu je standardna fora, čim mu ne ide. Leđa i noga, ali baš uvekПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
To mu je standardna fora, čim mu ne ide. Leđa i noga, ali baš uvekПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
ma znam, zato i kažemnego se pitam dokle višeali izgleda da kod mnogih to prolazieto naši komentatori recimo, to nisu uspeli da skapiraju još uvek <_<
Link to comment
ma znam, zato i kažemnego se pitam dokle višeali izgleda da kod mnogih to prolazieto naši komentatori recimo, to nisu uspeli da skapiraju još uvek <_<
A sta ce ljudi? Da ga napljuju pa da fasuju optuzbe da ga mrze zato sto su novakoljupci? Drugi igraci su navikli da te Marijeve kerefeke ignorisu, to je dobra politika i za komentatore.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...