Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

Troicki bedno. Videlo se na ovom turniru da je poceo malo da radi na nekim stvarima, forhendu narocito, ali se danas vratio u svoj uobicajeni mod. Trebace malo vremena da se ti novi elementi malo ucvrste u kontinuitetu. Viktor je imao onaj izlet u prvih 20 koji je pretezno bio posledica mesanja karata sa ciframa i malo su prevelika ocekivanja od njega, on je realno tu negde oko 40-tog mesta i nema nista sto bi ga izdvojilo iz gomile teniskih mediokriteta.. No, lepo je videti da ima motiva da jos unapredjuje svoju igru i nadam se da ce mu se isplatiti.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

a i Viktor je napolju... Murray dakle u finalu
sad je bas laknulo mareju. vjerovatno je sa strepnjom gledao mec i govorio u sebi "samo ne viktor".
Link to comment

Meni ovo mirise na finale Djokovic - Mari i jos jedan ulazak Djokovica u istoriju sa pogresne strane. Toliko je istorijskih galantnosti Novak do sada pruzio svojim porazima da me ne bi zacudilo i da se pojavi u ulozi statiste u legendi o prvom britanskom Vmbldonu posle kvadrilion godina.

Link to comment
sad je bas laknulo mareju. vjerovatno je sa strepnjom gledao mec i govorio u sebi "samo ne viktor".
Troicki je bio siguran za titulu!
Meni ovo mirise na finale Djokovic - Mari i jos jedan ulazak Djokovica u istoriju sa pogresne strane. Toliko je istorijskih galantnosti Novak do sada pruzio svojim porazima da me ne bi zacudilo i da se pojavi u ulozi statiste u legendi o prvom britanskom Vmbldonu posle kvadrilion godina.
NJole ima muda svoja da oteli da dodje do finala...btw, ovaj Tomic je toliko iritantan lik da je to nevera potpuna. jedini problem je sto je Gasquet kompletni idiot. steta sto nije upao kod Ferrera, Dacha bi mu opalio par sklempi i vratio ga da se voza u ferariju
Link to comment

Murrayeva polovina zreba posle tri kola izgleda nestvarno.Kubot vs MannarinoJanowicz vs MelzerVerdasco vs De SchepperMurray vs YouzhnyMurray i Youzhny su jedina dvojica koji su igrali vec u 1/4 finalu Wimbledonea. cetvorica njih(Kubot, Mannarino, Janowicz i De Schepper) nikada nisu igrali u 1/4 finalu bilo kojeg GS. a njih 7 zajedno imaju ukupno GS polufinala koliko Murray ima polufinala samo na Wimbledoneu(4). nevera kako se poslozilo.

Link to comment
Meni ovo mirise na finale Djokovic - Mari i jos jedan ulazak Djokovica u istoriju sa pogresne strane. Toliko je istorijskih galantnosti Novak do sada pruzio svojim porazima da me ne bi zacudilo i da se pojavi u ulozi statiste u legendi o prvom britanskom Vmbldonu posle kvadrilion godina.
plus zilion
Link to comment

Na tih 2:5 sam prestao da gledam jer su mi prošli gemovi, sad tek vidim da je gotovo, jebote kako je čoukovao.. :isuse: H2H 9:0 za Berdiha.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Meni ovo mirise na finale Djokovic - Mari i jos jedan ulazak Djokovica u istoriju sa pogresne strane. Toliko je istorijskih galantnosti Novak do sada pruzio svojim porazima da me ne bi zacudilo i da se pojavi u ulozi statiste u legendi o prvom britanskom Vmbldonu posle kvadrilion godina.
Poslednji put na US Openu 2012... Čini se da je jedini način da Đoković ovo osvoji da neko izbaci Marija pre finala, ali ne vidim ko? Drugi scenario je da Đoković izgubi pre finala i spase sebe bruke. Više bih volela da izgubi od Berdiha, ne volim kada gubi od nemca.
Link to comment

i onda odservira dublu na set lopti... mada realno los kvalitet tenisa. Haas evidentno bolji, ali sa ovakvom igrom nece dobiti NJoleta sigurno

Link to comment

Ne znam kako je bilo tokom dana, ali otkad sam došao s posla, sve nešto mlako. I Delpo i Has-Lopez, još mi najzabavniji bio ovaj set izmedju Liziki™ i Sem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...