Jump to content
IGNORED

Britanski film


Lancia

Recommended Posts

Loša lista, gledao sam oko pola/pola... Doduše, pristaje stanju u komje je britanski film danas...
što loša? meni deluje kao spisak hidden gemova.
Link to comment
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    21

  • Ajant23

    21

  • Ravanelli

    9

  • đorđe geprat

    8

što loša? meni deluje kao spisak hidden gemova.
Pre spisak skrivanja dragulja ^_^Prosto foliranje, koje jednu veliku kinomatografiju spušta na razinu na koju je trenutno spala...
Link to comment
Pre spisak skrivanja dragulja ^_^Prosto foliranje, koje jednu veliku kinomatografiju spušta na razinu na koju je trenutno spala...
Ne kapiram, čije foliranje?
Link to comment
Šta, Šakala nema na listi? Moguće da se vodi kao francuski film, mada mislim da ima i britanske produkcije tu.
nema ni ovog drugog, a oba se na imdb vode kao uk fillmovi. možda zinnemanna uzimaju kao amera, što je ok
Link to comment
Foliranje kompletne britanske kinmatografije, dakle. Pa, ne znam šta da kažem..... može im se?
Zar britanska kinematografija nije objekat, a subjekat si sam opisao i u rečenici je samo jedan sentimentalni osvrt na tu razinu na koju je trenutno spala...
Link to comment
a? pokušao sam ga gledati pre koju godinu, nije mi išlo nikako. ubijalo me neinteresovanje i bangava produkcija
O-kej, bio sam ubeđen da si hvalio taj film, ali sada se prisećam priče o bangavoj produkciji. Pa, da, nije to film ni za razmatranje...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...