Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

1 minute ago, black mirror said:

pa da li on krivi guleniste za ''kasetu''?

 

Не знам да ли некога криви али повукао се како би помогао КК. Његови гласачи су на тој страни скале.

Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Не знам да ли некога криви али повукао се како би помогао КК. Његови гласачи су на тој страни скале.

 

znam, video sam i da kk krivi ruse/erdogana ali kaze mi prijatelj koji je i sam gulenista da ince izjavio da je ''kaseta'' delo gulenista ali ja takvu izjavu nisam video. zato pitam u slucaju da je to istina ima li sanse da on za inat podrzi erdogana i hipoteticno koliko njih bi poslusao njega

Link to comment
Just now, black mirror said:

 

znam, video sam i da kk krivi ruse/erdogana ali kaze mi prijatelj koji je i sam gulenista da ince izjavio da je ''kaseta'' delo gulenista ali ja takvu izjavu nisam video. zato pitam u slucaju da je to istina ima li sanse da on za inat podrzi erdogana i hipoteticno koliko njih bi poslusao njega

 

Нисам приметио да је та касета било какав фактор, нико од људи са којима сам причао о изборима је није поменуо.

  • Hvala 1
Link to comment

Obe agencije sad kažu da je rezultat 49,25 : 45,05/45,06. Vladajući imaju 322 poslanika od 600.

 

NupHTQI.jpg

Edited by vememah
Link to comment

Трећи пут узастопно закуцани на 25% на парламентарним.


Ултранационалисти и сви њихови деривати покидали. Заједно имају више посланика него ови мученици и њихов симпатични “никад оставка” дедица. Овај њихов успех ће се веома брзо материјализовати у пракси, тј. биће ултранационалистичке реторике и поступака на све стране.

 

Кренула хајка на Хатај, кретени са твитера им поручују да су заслужили све што их је снашло.

 

Медији као медији, неко у копијуму а неко на седмом небу (горе је изгубио, доле је победник).

 

39A85CAB-80D3-409C-8239-843525C1580D.jpeg

 

  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, theanswer said:

Meni ovo deluje da će Erdogan biti ispod 50% ali da će imati više. Ali, pojma nemam, nagađam po ovim trendovima. 

 

Called it. Veći sam stručnjak za turske izbore od turske opozicije 

Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nemojte da mračite uplatio sam more u Turskoj!



....shiit has hit the fan.

Ovo je za turiste ok. Ide lira dalje u nebesa. 

Težak potop opozicije. Rezultati slični kao pre pet godina. Jedino je nešto razočaranih AKP-ovaca prišlo Oganu, a na parlamentarnim ultranacionalističkim strankama, zato ne vidim kako može opozicija bilo šta promeniti kroz dve nedelje. 

Link to comment
×
×
  • Create New...