Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Кад ли ћеш  исто то право да признаш Србима у РС?

 

Čim budu pretrpeli od bosanskih muslimana onakav krš i lom koji Kurdi trpe već skoro 30 godina. U ratu u Bosni situacija je bila malo različita. 

Link to comment

Čim budu pretrpeli od bosanskih muslimana onakav krš i lom koji Kurdi trpe već skoro 30 godina. U ratu u Bosni situacija je bila malo različita. 

Ах, ја нису ништа преживели. Кано и они мученици на Косову. Јасно. 

Link to comment

Čim budu pretrpeli od bosanskih muslimana onakav krš i lom koji Kurdi trpe već skoro 30 godina. U ratu u Bosni situacija je bila malo različita.

a to je inace bio prvi rat u bosni ?

 

mora da je neka moja familija bila u jasenovcu na letovanju

Link to comment

Ах, ја нису ништа преживели. Кано и они мученици на Косову. Јасно. 

 

nisam to rekao, rekao sam da je situacija bila malo različita. Mislim da nema zbora da su u Bosni Srbi pobili daleko više Muslimana nego obrnuto. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Čim budu pretrpeli od bosanskih muslimana onakav krš i lom koji Kurdi trpe već skoro 30 godina. U ratu u Bosni situacija je bila malo različita. 

Ko je bese ono imao ideju o srpskoj AP posle WW2?

Pijade?

 

 

 

PS. Nije bas zakonski regulisano koliko patnje je potrebno da dobijes autonomijju ili nezavisnost, tako da... sve zavisi od (zlo)volje velikih sila.

Edited by hausmaistor
Link to comment

a to je inace bio prvi rat u bosni ?

 

mora da je neka moja familija bila u jasenovcu na letovanju

 

nije. zato je država koja je napravila jasenovac - nestala.

 

ok, prestajem, ja sam kriv

Edited by MancMellow
Link to comment

Please, ne o tome ovde...

:D

a manje od 5 minuta je bilo potrebno da se razvije 1 spontana diskusija

 

i taman da se prikljucim... :(

Edited by pbg12345
Link to comment

ne moze se moderatorskim ukazima stati na put spontanoj glasno iskazanoj ceznji naroda da pravi istorijske paralele  :mad:

Edited by hausmaistor
Link to comment

nisam to rekao, rekao sam da je situacija bila malo različita. Mislim da nema zbora da su u Bosni Srbi pobili daleko više Muslimana nego obrnuto. 

 

Neka se Bošnjaci o'cepe od BiH, no problem  :P 

Link to comment
×
×
  • Create New...