Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Sranje od fudbala uz par spektakularnih golova. Šteta što ono Jojarino nije ušlo u prvom. Makar 2-3 kakva-takva pojačanja i ok smo za TSL. Evropa svakako pušangija. Istok i dalje gaji kvalitetne umobolnike i fudbalske neznalice.

Link to comment

Ja samo da cestitam zasluzenu titulu. Uz sav trud Vermeza, ipak bi bila teska nepravda da je ekipa sa 2 prava fudbalera, Saletomkapitenom koji je odlican igrac prvh 6 i po minuta dok ima snage, ispustila titulu od tantuza iz Zvezde.

Link to comment

slika nije adekvatna, fali zastava sa Don Toletom, lepo fudbalsko veče, lepi golovi ninkare i kojare, neobično mi se dojmio pantara #55takođe bio na istoku ali su oko mene bili vrhunski poznavaoci ove drevne igre, tako da ne delim kolegin sud

Link to comment

Đura na koktelu:Najdraži mi je ovaj gol u derbiju, Šojićev, pardon Jojićev...Planovi za naredne dane?-Da slavimo 6 noćiju i 25 dana....

Link to comment
13695917973523.jpgBLN8EZ2CIAA-sr1.jpgCar.Za vrijeme njegove vladavane, partizan je sustigao CZ po titulama u fudbalu i prestigao u kosarci + najduzi niz titula.edit: :D Edited by borris_
Link to comment
13695917973523.jpgCar.Za vrijeme njegove vladavane, partizan je sustigao CZ po titulama u fudbalu i prestigao u kosarci + najduzi niz titula.edit: :D
ova zastava je fake, reci.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...