Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

U susret nedelji - ko kaže da se istorija ne ponavlja?971067_10151620285067766_1773422784_n.jpgedit: jbt, je li ono Stanoje iza pehara? :Hail:

Edited by Filipenko
Link to comment
Stizu Vitas i Djurdjevic iz Rada.
Đurđević i Vitas u Partizanu!Kako piše „Sport“, dvojica fudbalera Rada Uroš Vitas i Uroš Đurđević biće prva pojačanja Partizana u letnjem prelaznom roku. Obojica igraju za mladu reprezentaciju Srbije – Vitas pokriva poziciju štopera, dok je napadač Đurđević ponikao u Crvenoj zvezdi :) .Kako se navodi, obojica će potpisati višegodišnje ugovore sa prvakom Srbije. http://www.b92.net/s...5&nav_id=716949 Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kako je ponikao u zvezdi kada je iz omladinske škole Rada? Sada ćemo početi sa pričama da je "ponikao" u klubu X ko god je proveo 6-12 meseci u nekoj kategoriji tog kluba?

Link to comment

Sto vam slatko sve sto ima veze sa Zvezdom <_<Ovaj mali Djurdjevic definitivno obecava. Ja bih ga radije video kod nas. Za Vitasa nikad nisam cuo.Ozlojedjen je na Zvezdu tako da mu verovatno ne bi tesko pao prelazak kod vas.http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html%3A422635-Djurdjevic-Radmanovic-me-oterao-iz-ZvezdeMada je tada ocekivao da ce na nasu stranu brda.

- Zaključak navodi da ću se vratiti kući jer su Jovančić i Kojić otišli u Partizan, a Kaluđerović je završio u Zvezdi. Međutim, da bi me crveno-beli ponovo dobili moraće skupo da me plate. Mnoge koje su olako otpisali igraju sjajno u drugim klubovima. Ali, to je njihov problem...
Edited by katamaran
Link to comment

Jbt, dečko je napustio zvezdu u 14. ili 15. godini, dakle u kadetima, i sada je to odjednom igrač koji je "ponikao u zvezdi" iako je najbitnije godine za formiranje kao igrača odigrao u Radu? Sjajno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...