Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

il si čka il si s konjarnika187663084051a12be560996016413012_orig.jpg

Navijači Partizana iz beogradskog naselja Konjarnik na neobičan način proslavili su titulu svog fudbalskog kluba.

Naime, oni su na krovovima zgrada upalili više od 50 baklji. Ovakav prizor iznenadio je stanovnike Konjarnika i okolnih naselja, a čule su se i policijske sirene.

Link to comment

Nešto razmišljam...da li smo mi beše poslali Davida Mangu na pozajmicu ili prodali Izraelcima?Ne bi bilo loše da ga vratimo ako je samo na pozajmici. Ne znam ni zašto smo ga uopšte i slali u izrael..odličan igrač za ove naše tuntuze.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

na pozajmici je u Izraelu, deluje po statistici da je dobro odigrao ove sezone 31(10) jebega samo što povredjuje saigračenaš je do juna sledeće godine

Link to comment

ma dobro to za povredjivanje, to je bilo sve u žaru borbe, dokazivanja da mu je mesto pored ovih naših menadžerskih balvana.on očigledno nije mogao da igra zbog nekih menadžerskih igrača, samo sam zaboravio kojih...da li su otišli ili odlaze sada?

Link to comment

Pa krilo beše lik, a u to vreme ni riberi ne bi mogao da izbaci necu tomica i medzik baba (mada je babo kao krilo još zabavniji koncept nego babo kao babo :D)...sad bi opušteno mogao da zaigra, ali mu verovatno i dalje nešto falji.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Vi se ne zajebavete, nego zaista mislite da je Lomić u stanju da igra fudbal u našoj ligi? Podsećam vas da ga je Lazevski svojevremeno istisnuo iz tima. Lomić je jedna bitanga, ne zna apsolutno ništa o fudbalu osim da šutne loptu sa XY metara, i bio je smešan i kada je bio mnogo mlađi, bolji i motivisaniji nego što bi bio danas.

Link to comment

...a dinamo iz moskve je neozbijan tim, takoreći koblenc 2Legija je šampion Poljske, da li ima veći UEFA koeficijent od nas (17,nešto)?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

tjah. dvoumio bi se između Lazice i Lomare, da kažem da mi ne bi primirisao 11™ pored živog Volkova, mnogo je bre veliki ljakse i cenim da bi s njim u timu imali više problema nego koristi. No vratimo se omiljenoj disciplini, ružnal nam vraća Andriju D. i Simona V. :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...