Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Porto kupuje Aleksandra MitrovićaPartizan i šampion Portugala su na pragu dogovora oko dogovora. Transfer vredan šest miliona evra. Ostalo samo da se utanače detaljiDOK portugalski mediji već danima unazad najavljuju transfer Lazara Markovića u Benfiku, sva je prilika da talentovani Čačanin neće biti jedini fudbaler na zapadnom delu Pririnejskog poluostrva. Kako “Novosti” saznaju, Aleksandar Mitrović je na pragu prelaska u redove najvećeg rivala tima sa “La Luša”, šampiona Porta, koji je za napadača ponudio oko šest miliona evra! Veći deo transfera je dogovoren, ostalo je još da se utanače detalji.http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:436010-Porto-kupuje-Aleksandra-Mitrovicadabogda pare potrošili na lekove, stoko nezajažljiva.prodajte miljkovića kreteni.........

Link to comment

a Stanoje najbolji trenermogao bi Tuta, da nam bude skaut za Bugarsku, teško da može da pronađe veću fosnu™ od Arsena

Link to comment
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:436102-Ivanov-Nije-trenutak-da-se-prica-o-kvalitetima-Vermezovica....- Istina je da smo mogli mnogo ranije sve da rešimo. Poslednja dva meseca nije bila dobra situacija, imam svoje stavove zbog čega se sve to dogodilo, ali ne bih o tome javno govorio. Činjenica je da smo imali ogroman pad. Vermezović je dobar čovek i dobar trener, nije sada trenutak da se priča o njegovim kvalitetima. Međutim, po meni on je napravio grešku u tome što se u timu izgubila atmosfera. Nije znao kako da se ponaša prema igračima, nekada bi se stekao utisak da nemaju želju za treningom. To je moj stav. Promena trenera je dobro došla, vrlo je važno da ekipa ima dobru atmosferu. Da se igrači prilikom dolaska na trening osećaju prijatno, da imaju zadovoljstvo zbog toga čime se bave. To sve zavisi od trenera. Vuk poznaje 80 odsto tima, radili su momci s njim i ranije, znaju njegov način razmišljanja i to im se dopada, što se i videlo u poslednje tri sedmice....
Link to comment

"ko će sada decu vi vaspitava" (Burduš, Specijalno vaspitanje)ko će da bude vodja van terena?a za Mitraru i Pantaru se pridružujem Arbeitmann-uedit:iz onog tutinog intervjua mocartu sam shvatio zbog čega će Miljkon večito ostati kod nas, tako da se ne nadate previše. a i nisu ga narezali™ na onaj cd što su poslali u J. Koreju

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...