Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Roland Garros 2013

Featured Replies

a onda glupiranje u drugom setu :isuse:

  • Replies 1.1k
  • Views 74.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

ili se petra malo presabrala ?

Ana ništa posebno nije igrala ni prvi set nego je Petra bila očajna. Čim je Petra počela da igra bolje nastali su problemi.

kako se izglupirala u drugom

ne znam kako je igrala u prvom ali ovo što sam gledala u poslednjem gemu drugog seta je katastrofatj. katastrofa u odnosu na ono što bi ana teoretski bila u stanju da igra protiv ovakve protivniceja anu naprosto ne prepoznajemponekad sevne neki udarac koji potseti na staru nju, ali to je sve

Kako Ana gresi. :isuse:Vecinu lopti salje u sredinu, pa protivnici nije previse tesko da odigra dobro. Verovatno nije ocekivala da ova moze da pruzi neki veci otpor, posto je cele sezone van forme.

Kako li je Hewitt uzeo set Simonu. :oAni se jos igra. <_<

hoće li više završiti :isuse:

Kako li je Hewitt uzeo set Simonu. :o
a uzeće i drugi, izgleda

Meni se čini da je Ana zadovoljna kako je igrala, komentar na kraju je bio "super meč".Petra će ispasti iz prvih 200. Djevojka mora da promjeni trenera, odavno nisam vidio toliki disbalans između tehnike i taktike.

Kako li je Hewitt uzeo set Simonu. :o
Tako što igra sjajno, za razliku od Simona koji samo gura loptu.

Šta znam, pogledah par gemova. Hewitt nema pobedu na šljaci ove sezone. Očekivao sam laganu pobedu Simona.

Ne znam ni sto ste uporno zapeli za tog Simona, vidim da je na kladionicarskoj temi glavni tip za danas bio Simon 3-0... Niti je on neki igrac, niti je trenutno u nekoj formi... Ni da igra protiv Pasanskog, ne bih bio ubedjen da ce dobiti sa nulom, a kamoli protiv legende tenisa. Hjuit je covek koji je svojevremeno igrao tenis kakav samo mogu da zamisle i dosta bolji igraci od Simona...

sto igra hjuit jbte, milina

Lepo si rekao, svojevremeno.Ovako, bez pobede na podlozi, to je bio zicer meč u najavi.Mada, ove godine je cela sezona šljake čudna, te ništa nije nemoguće.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.