Jump to content
IGNORED

Kritika savremenog ateizma


Turnbull

Recommended Posts

pa dobro jesu li slavili na ulicama ili su sedeli u kucama? izvini sto moram ovako, ali ako nemas nikakve argumente osim predrasuda, jako tesko ces plivati u ovoj diskusiji.
pa po tebi oni nepristojni su slavili na ulici, a oni prostojni su bili po kućama i nisu slavili (sa ovim poslednjim se ja samo ne slažem, a rekao bih ni činjenice)ja tužnog muslimana nisam video 9/11, a baš sam tražio
Link to comment
  • Replies 914
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    151

  • Indy

    105

  • Bakemono

    85

  • Agni

    58

Top Posters In This Topic

pa po tebi oni nepristojni su slavili na ulici, a oni prostojni su bili po kućama i nisu slavili (sa ovim poslednjim se ja samo ne slažem, a rekao bih ni činjenice)ja tužnog muslimana nisam video 9/11, a baš sam tražio
ne mogu se baviti time, oprosti. jes, lutao si mnogim drumovima i trazio tuzne muslimane, ma daj bre
Link to comment
Pa da, jednako kako mi zapadnjaci sedimo i placemo za njihovim pobijenim civilima.Daj se kontrolirat, leba ti. Mrznja ti curi na ushi.
Mržnja? Pojma nemaš koliko si daleko, a koliko se sećam ti znaš i kako se zovem u RL
Link to comment

колики је, по конфесијама, проценат терориста који су користили авионе у актима тероризма?једино је то релевантно за причу о аеродромима.

Link to comment
колики је, по конфесијама, проценат терориста који су користили авионе у актима тероризма?једино је то релевантно за причу о аеродромима.
koliko prstiju imas?
Link to comment

Vidis da je u pitanju bolesnik. A Miralem jos optuzuje tebe (Vasu) da unosis previse emocija na ove teme. Pa braca pise kao da su mu mudzahedini pobili celu uzu i siru familiju. ... Ali, vracam ga na IL gde i pripada.

Edited by Indy
Link to comment

off topic

nemoj opet
Gde si druze... e pa nemam pri ruci sve te lepe stvari koje ti pijes, pa reko' daj da popijem ja nesto, makar i ban.onIzvinjenje auditorijumu za lengvidz, a osoba koja ga je izazvala je na IL, pa ce odsad biti sve OK.
Link to comment
колики је, по конфесијама, проценат терориста који су користили авионе у актима тероризма?једино је то релевантно за причу о аеродромима.
konacno da se slozim u necemu s tobom na drustvenim temama
Link to comment
konacno da se slozim u necemu s tobom na drustvenim temama
Koriscenje "aviona u aktima terorizma" je sirok pojam druze 3opge i druze Aione.Mislim da bi (bez da zavirim u statistike) protestanti tu odneli glatku pobedu. EDIT za neverne tome (USA ovde glatko dobiva i nacisticku Nemacku).laosbombingts.jpeg Edited by Indy
Link to comment
Nisam ima vremena da detaljno procitam clanak koji si okacio, ali mi deluje (ogradjujem se, mozda gresim) da ovde ne radi o anti-liberalizmu, nego o anti-neoliberalizmu. Naravno, u poslednje vreme je moderno biti protiv neoliberalizama sa svih pozicija, ali liberalizam propoveda neka univerzalna prava, kao sto su pravo na zivot, na slobodno misljenje i iznosenje tog misljenje, slobodu od torture i sl. Tesko da kritika nekih islamskih drustva, koliko god bila ostra, sa pozicije da ta ona ugrozavaju ova prava moze da bude anti-liberalna.
7Vrlo konkretno - Haris smatra da se u borbi protiv islama mogu suspendovati prava slobodu veroispovesti, i mnoga druga s njima povezana. Case in point podizanje islamskog centra na Ground zero, koji je po Harisovom mišljenju trebalo zabraniti uprkos tričavom Ustavu.
Link to comment
колики је, по конфесијама, проценат терориста који су користили авионе у актима тероризма?једино је то релевантно за причу о аеродромима.
samo ako je rec o religijski motivisanom terorističkom aktu.ako je terorista imao politicke ili ideoloske ciljeve, njegova konfesija je irelevantna za pricu o aerodromima?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...