Jump to content
IGNORED

Kritika savremenog ateizma


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 914
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    151

  • Indy

    105

  • Bakemono

    85

  • Agni

    58

Top Posters In This Topic

Credo quia manifestum.

 

ne cini li ti se ta fora previse jeftinom za jednog intelektualca? ono, za siroke mase izvan ringa.

 

poput narcisoidne tinejdzerke. a mozes bolje.

Edited by Zhota
Link to comment

ne cini li ti se ta fora previse jeftinom za jednog intelektualca? ono, za siroke mase izvan ringa.

 

poput narcisoidne tinejdzerke. a mozes bolje.

 

Jbg, igram za publiku. Izvini ako sam te uvredio, u pravu si za pristojnost. Prosto ne vidim smisao u daljoj raspravi, ne zameri.

Link to comment

Jbg, igram za publiku. Izvini ako sam te uvredio, u pravu si za pristojnost. Prosto ne vidim smisao u daljoj raspravi, ne zameri.

 

kao sto sam rekao, nema s tobom nikakve rasprave. nisi se ni potudio da shvatis sta sam hteo da kazem, vec si isao odmah na to da me diskreditujes koristeci se mojim lapsusom.

 

vreme je zivot, zao mi samo ovih sat vremena koje sam bacio dopisujuci se s tobom, bolje da sam igrao solitaire.  

Link to comment

jer mozete da svoju spansku seriju premestite negde drugde, a topik ostavite pravim ateistima? ja taman pomislio da ce te se smuvate, kad ono picvajz, posle ce se opet volite itd ali ja sve to nisam duzan da gledam. hvala.

Link to comment

smatras da ce praaaaaaavi ateisti ispuniti smisao teme tako sto ce bolje kritikovati ateizam od vernika ili agnostika?

Edited by Zhota
Link to comment

realno, ovo je gola kurcina od foruma, treba upristojiti/skloniti pola nickova da bi licilo na nesto vredno citanja. odoh odavde, idite svi u kurac.

aferim!

Link to comment

realno, ovo je gola kurcina od foruma, treba upristojiti/skloniti pola nickova da bi licilo na nesto vredno citanja. odoh odavde, idite svi u kurac.

:0.6:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...