Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Ništa zato, ovo je mnogo bolji scenario.
+1prilicno glup potez, ko god da ga je smislio (sada ce tekst procitati SVI). ali ce izgleda ubrzati skidanje raznih maski.gnusna kloaka postaje preblag izraz za srbiju.
Link to comment

inace, ja sam se smrzao kada sam citao masicev tekst. ne zato sto je nesto iznimno dobar, suvise je besan on za to, vec zato sto kada sam dosao do dela gde ispoveda smrt svog deteta po prvi put sam shvatio da se nesto zaista moze nalaziti izvan logosa. sada kada sam otac to je za mene doslovce izvan moje moci razumevanja. skamenjen sam, ma koliko to zvucalo pateticno, od uzasa. ovo sto radi kurir je opsceno. cak i da su ognjanovici cudovista njihovo insistiranje na tome da je smrt deteta nesto sto se tretira poput bilo kog skandala jeste nesto sto bespovratno jos malo unistava sve nas. jebote, direktno rade za moloha.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

a sta su tek novosti onda? sa bilmezom urednikom iz frankfurtskih vesti. to je pravi bilten 90ih, 80% crna hronika naslova zaklo komsiju satarom, a 20% ko ostavi srbonacistickiji komentar.

Link to comment
meni je ovo sa trifunovicem original slika ovog drustva. neko pokusa nesto plemenito ali ga ceo sistem sjebe.zato se ne bih vratila ni da me prebijaju
+1dobro delo ne moze proci nekaznjenokakav koshmar
Link to comment
vec zato sto kada sam dosao do dela gde ispoveda smrt svog deteta po prvi put sam shvatio da se nesto zaista moze nalaziti izvan logosa. sada kada sam otac to je za mene doslovce izvan moje moci razumevanja. skamenjen sam, ma koliko to zvucalo pateticno, od uzasa.
Isto i kod mene.
Link to comment

Pokušah pročitati odgovor novinarke na Mašićevo obraćanje.Nisam daleko odmakao. Do dela u kome se saopštava kako roditelji rasprostrnjene bolesne dece, neka vrsta 'would be' Mašića i Ognjenovića, sa nadom gledaju u Kurir i njene tekstove.Zaista nisam nikada bio u stanju da sa zluradošću ispratim nečiju nesreću. Čak ni kada je reč o globalnim zlikovcima, ljudima koji nagonski i civilizaacijski više odgovaraju određenim životinjskim vrstama. Čak i kad su ubijali ili silovali - bolest i smrt su u meni uvek provocirali pobedu empatije nad uslovnim 'zadovoljenjem pravde'.Dok sam kliktao po iksiću, mrzeći svoj guilty-možeš-misliti-pleasure i radoznalost, imao sam utisak da je ova žena uspela da u gorepomenutoj jednačini napravi preokret. Nisam talentovan da nekakvu pošast iskreiram ili poželim, ali nisam više ni siguran da joj se ne bih obradovao.

Link to comment

Kurir pobedio..eh, da nam je vise takvih redakcija

Beograd -- Porodica Tijane Ognjanović, koja je preminula ne dočekavši transplataciju srca, saopštila da će novac prikupljen za njeno lečenje biti dat u humanitarne svrhe.
Link to comment
  • 4 weeks later...
:isuse: dali novac institutu, ali jok, mora onako kako je kurir zamislio.da su ga dali nekom detetu, sigurno bi "iskopali" da su neki rođaci ili da su roditelji tog drugog deteta neki iz DS-a ili nešto slično
Link to comment

Ognjanovići su sada bili u jako nezavidnoj situaciji. Jer da su raspodelili novac na neku decu, uvek bi se javili neki roditelji one dece koja ne bi dobila novac. Uvek bi bilo nezadovoljnih i ovo je, pored svega što su preživeli, još jedna užasna situacija u kojoj su se našli.

Link to comment

naravno da su u nezavidnoj situaciji kada je ovde sve totalni raspad i haosda su pare prebacili u neki fond, opet ne bi valjalo, jer ko bi odlučivao kome će pare iz fondaisti problem kao da su oni direktno usmerili pare nekoj konkretnoj deciu tom nekom smislu, ovo je možda i najbolji potez, tj. od njega će ih najmanje zaboleti glava, a da će i dalje oko svega imati glavobolju, to je izvesno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...