May 24May 24 Dzaba mu meleoni i melearde:MakeAGifLEONARDO DICAPRIO MEETS JEFF BEZOS & HIS NEW GIRLFRIEND o...LEONARDO DICAPRIO MEETS JEFF BEZOS & HIS NEW GIRLFRIEND is an animated gif that was created for free on MakeAGif.
May 24May 24 3 minutes ago, Mel said:To da. Zrace istiniski setisfeksn.Ali stvMsmFakat izgledaju kao Billy thr puppet i vostana figura iz palminog muzeja, ali ono, if they like it i love it
May 24May 24 3 minutes ago, Midžeta said:Ali stvMsmFakat izgledaju kao Billy thr puppet i vostana figura iz palminog muzeja, ali ono, if they like it i love ittotally agreed
May 24May 24 3 minutes ago, Shan Jan said:Kolika usta sunce ti zarko, progutace mu .....Wife material
May 24May 24 Zuckerberg and Gates and BuffettAmateurs can fuckin' suck itFuck their wives, drink their bloodCome on, Jeff, get 'em!
May 25May 25 Koja je razlika?Edit: pritom nije više ni tačno, poslednjih godina je mogla da se dobije pristojna kamata na običnu štednju, u Americi još uvek. Edited May 25May 25 by Venom
May 25May 25 Just now, radisa said:Deci ostanu neke pare? Poslednjih 15 godina je zapravo bilo najisplativije vreme da se pare stavljaju u rizične investicije. Bez obzira na to, suštinske razlike nema. Pare se ne stavljaju u štednju da tamo rastu, jer im se doda kvasac, nego ih banka u nešto investira. Dal to radi banka, money market fund ili ko već, koja je razlika?
May 25May 25 14 minutes ago, Venom said:Poslednjih 15 godina je zapravo bilo najisplativije vreme da se pare stavljaju u rizične investicije.Ovo i jeste problem, sto je najisplativija bila kockarnica.Za to vreme, novac se obezvredio, nek nas zaebu njihove zvanicne inflacije, svako vidi da je prava inflacija dosta veca, to se najbolje vidi kada uzmes visegodisnju inflaciju sumarno i onda vidis koja je to nebuloza.Aseti poledeli, a ko ima najvise aseta ?Treba da se vrati vreme gde je rad vredniji od aseta, a ne da mrsomudi koju su na vreme uleteli u Ponzi, sada ne moraju nista da rade, samo "investiraju". Edited May 25May 25 by brusli
May 27May 27 On 25. 5. 2026. at 13:15, brusli said:Treba da se vrati vreme gde je rad vredniji od asetaTo je strukturno nemoguće u okviru postojećih vrednosti, niti je ikad postojalo ranije. Sistem nagrađuje vlasnike i menadžere kapitala i zemlje, a ne rad. Rad je samo nužno zlo, čiju vrednost treba sniziti negde na minimum održavanja života a drugde dovoljno visoko da se koliko-toliko održava ciklus potrošnje. Zato se i zove kapitalizam, a ne radnizam. It's in the name.
May 27May 27 Pa i nije bas, posle WW2 oporavak je doneo nevidjeni napredak srednje klase.Do Regana i Tacerke.Top Income Tax Rates by Type of Income (1913-2023) Edited May 27May 27 by brusli
May 27May 27 On 25. 5. 2026. at 13:15, brusli said:Ovo i jeste problem, sto je najisplativija bila kockarnica.Za to vreme, novac se obezvredio, nek nas zaebu njihove zvanicne inflacije, svako vidi da je prava inflacija dosta veca, to se najbolje vidi kada uzmes visegodisnju inflaciju sumarno i onda vidis koja je to nebuloza.Aseti poledeli, a ko ima najvise aseta ?Treba da se vrati vreme gde je rad vredniji od aseta, a ne da mrsomudi koju su na vreme uleteli u Ponzi, sada ne moraju nista da rade, samo "investiraju".Ali nema nikakve veze sa video clipom koji kaže da se 100 dolara štednje pretvori u nulu, jer moderno doba. Ovo što ti govoriš znači da će tih 100 dolara previše brzo da se obezvređuje i ima kupovnu moć kao 50, ali u isto vreme imaš mnogo bolje šanse da ih pretvoriš u 200. Baja Patak bi bio presrećan da živi danas.
Create an account or sign in to comment