Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

pa korencic je u redu i oni beli listovi iz sredine, to gricnem i ja :)al oni tamniji zeleni, pa ne ide bez nekog preliva nikako. a i to sam samo ja koji isto ko i wall ne volim bas zsalatu

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

ti lepo promesaj par kasika pavlake sa sitno seckanim belim lukom pa to posoli i pobiberi kako i koliko volis. onda iseckas salatu na trake, krastavac na trake i izmesas pa dodas taj preliv i opet promesas i to je to. mozes da dodas malo nane/bosiljka/persuna/korijandera....

Link to comment

moze, moze... inace, ja iseckam zivu tikvicu na trake (ljustilicom ili nozem za kackavalj) i mladi luk pa to smuckam s pavlakom i mirodjijom - mnogo dobro bude.

Link to comment

ja se povlačim iz ove diskusije,kao što se nisam ni uključila jer ne razumem koncept ne voljenja zelene i uopšte salate i povrća kao takvog.meni je salata obavezna i obavezna!! uz svaki obrok.

Link to comment

a jebga sad, koncept nevoljenja!sto moram da jedem zsalatu, kad mi se ne svidja, radije cu da izedem ciniju motovilca pomesanog sa sremusem, a zeleno i jedno i drugo.a da ne pricam o paradajzcicicicima i krastavciciciccima i salati od pecenih paprika s blukom...

Link to comment
salati od pecenih paprika s blukom...
:žder_njam_fljp:bwt ja motovilac obično pravim kao i zelenu, dakle bluk malo soli malko šećera ulje i sirćenego, a šta velite za mešane salate?znam ljude koji mnogo više vole kojekakve mešane fore nego npr samo zelenu ili samo paradajz itd itd (ja naravno volim sve :cool: )
Link to comment

+1tj. posto ne volim samu zs, onda dodajem sve i svasta, banane, mandarine, avokado, semenje razno, ne bih li nekako uz sve to pojo i poneki list salate :D

Link to comment
+1tj. posto ne volim samu zs, onda dodajem sve i svasta, banane, mandarine, avokado, semenje razno, ne bih li nekako uz sve to pojo i poneki list salate :D
nisi ti losh. znam jednog koji je uz list salate dodavao pljeskavicu i lepinju, ne bi li pojeo i po neki list salate :D
Link to comment

Znam da nisam ali liči na mene. :DA kako sam počeo.Na nekom skupu bili super sendviči, e sad ja bih to uredno izvadio i bacio, no bio neki fin svet pa mi bilo nezgodno da bodem prste i izvlačim listove.

Link to comment

ja retko pravim samo zelenu salatu, obično pravim neke mešavine bez koncepta, tj. koncept mi je da ubacim sve živo što trenutno imam i fržideruedipa isto ko ajvi, numem da živim bez salateako je preskočim samo jedan dan, kriziram

Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...