Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

Spitzhorli (2737m) sa prevoja Simplon, odlični uslovi, sneg taman kako treba. u videokrugu mnogo čuvenih iz kluba 4000 (ne na ovoj slici doduše) 

 

 

image.thumb.jpeg.a7be9ff248a35cb6e3953772af8b6fb9.jpeg

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mi bili na Suvoj planini popeli se na Mosor,Sokolov kamen i neki na Trem a neki smo se suncali i lezali na livadi na prevoju :D 

i sutradan Svrljiske planine Ples od Cirinog prolaza...i meni se Svrljiske planine mnogo svidjaju.

Bila sam na Suvoj vec nekoliko puta.. penjali smo se i na Divnu Goricu i Pasarelo..bili smo tri puta i na Svrljiskim...i dok Suvu vise ne moram ponavljati  Svrljiske  bih jos istrazivala...nekako su mi raznovrsne i zanimljive,nemam pojma, bas mi se jako svidjaju.

 

super se druzili tri dana,kupali se u Niskoj banji.. 1 uzivancija :heart:

  • +1 2
Link to comment

‚Ja sam rekao sebi Trem i Rtanj me neće videti barem 5 godina... Doduše, prošlo je barem godinu i po :D

 

Ove godine sam bio na Sokolskoj Planini, na republičkoj akciji PSRS - pohod na Pjenovac na planini Javor, i juče se vratili sa Povlena, standardna tura 3 vrha. Lep je Povlen, zanimljiv. 

Link to comment
  • 1 month later...

Nekoliko fotki sa zimskog uspona na Midžor. Taj uspon je inače boza, ali sa više od 1m snega na nekim mestima, ume da izvuče malo više snage :)

 

PPP2.jpg

 

 

PPP.jpg

 

 

PPP6.jpg

 

 

PPP5.jpg

 

 

PPP4.jpg

  • +1 6
  • Wub 3
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 21. 3. 2024. at 13:26, Mil@n said:

Taj uspon je inače boza, ali sa više od 1m snega na nekim mestima, ume da izvuče malo više snage :)

 

zato krplje ili turno skije zimi - jer bez njih svaki pređeni metar je agonija.. :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...