Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

56 minutes ago, utilitarist said:

 

zapravo to nisam imao u vidu, ali očigledno voliš da učitavaš šta drugi misle pa samo guraj ako te to čini raspoloženom.

ne vidim što je oko njegovog novog angažmana bitno da li je momir zanimljiv. čovek je pokazao kakav mu je moralni integritet tako što je otišao da radi na vučićev rts. razumeo bih da je bez opcija i da mora da se prehrani porodica ali u njegovom slučaju mi je teško da zamislim da je tako. 

 

oko njegovog pominjanja žareta i ekipe, i drugi imaju uzore, a uzori kupe ljude mudrošću ali i karakterom. ako si bez kočnica da 2023/24 odeš da radiš na rts onda si još ljigaviji ako se pozivaš da su te oblikovali ljudi koji su kroz život koračali dostojanstveno i sa jasnim crvenim linijama. bar je u mojoj knjizi tako.

Čim pljuckaš i koristiš se tim terminima kojima se koristiš u opisu osoba, analiziraš da li je "morao da prehrani porodicu" itd., to je jasan pokazatelj da ti je knjiga mnogo tanja i većim razmakom među redovima od Momirove, pa onda nije ni tako važno. 

 

Nije baš ni Miša Vasić da svako na mrežama analizira da li su mu prvi saradnici bliski i dragi. 

  • +1 1
Link to comment

hm, a možda turudić u bavljenju bliskim istokom ima veću slobodu na rts-u nego u vremenu

(inače i ruski rat u ukrajini a i ovaj na bliskom istoku su pokazali da mi nemamo nezavisnih medija, a nemamo ih jer zavise od grantova, da li državnih ili inostranih i to nam je tako)

  • +1 4
Link to comment
21 hours ago, Svemir Zeka said:

Čim pljuckaš i koristiš se tim terminima kojima se koristiš u opisu osoba, analiziraš da li je "morao da prehrani porodicu" itd., to je jasan pokazatelj da ti je knjiga mnogo tanja i većim razmakom među redovima od Momirove, pa onda nije ni tako važno. 

 

Nije baš ni Miša Vasić da svako na mrežama analizira da li su mu prvi saradnici bliski i dragi. 

 

To  je Milos Vasic (1947-2021)?Poznavao sam ga. Lobirao sam tada u svojoj firmi u Beogradu, 1990, da im daju podrsku. Toliko sam uspeo, na celoj zadnjoj strani prvog broja  je izasao logo moje tadasnje firme, tada ikone IT u Beogradu. Tako je i odstampano prvo izdanje "Vreme", od tih para.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Boško bi ovde na forumu zbog nekih svojih stavova prošao kroz dril pppolicije :D

nedavačka pppolicija

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nedavačka pppolicija

ili EUvrednosti pppolicija :D

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

ili EUvrednosti pppolicija :D

policijski odred dositej obradović

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

vučić se igra strpljenjem velikih

 

boško jakšić za vreme, moglo je na topik o vučiću, izraelu, rus/ukr, na topiku o litijumu, eu…

 

pa je onda možda najbolje ovde

bosko je najbolji kod basare. svako gostovanje je epski spektakl. nikad ne znas ko je pijaniji.

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

mislim da grunu flašu pre početka sigurno, zarad inspiracije i elokvencije

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...