Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

Na 4:30 Krlo izgleda kao da ga je keva obukla kao najgoreg štrebera i poslala u pogrešnu školu, samo čeka da naiđu neki metalci/pankeri i da upozna svog boga. 

Link to comment

Tuga gledati kad Krlo kreće da nabraja razloge za izbore.... treba jak mandat, mora Vučić da sredi tumbanja u stranci (kao da su unutarstranačka pitanja legitiman razlog za izbore), i onda stade, posvađa se i ne uspe da nastavi dalje, a najavio je 100 razloga od kojih baš nijedan nije produženje Vučićeve vlasti.

 

Notorni bednik.

Link to comment

 Krle tuzan da ne moze biti tuzniji.

 

 

A sto tuga? za takvo botovanje, ja mu ni sendvic ne bih dao, a kamoli nesto vise..

 

Ja rekoh da je tuzan a ti mu ni sendvic ne bi dao. To valjda dodje na isto.

 

Tuzno je gledati da covek moze toliko da se sroza. Umesto da je otisao u ilegalu posle BoTinog pada on se odmah uhvatio novog premijera/predsednika.

Link to comment

Pa i Prospero pre tebe isto napisao da je tuga Krleta gledati (a i slusati), pa zato pitah. Deluje kao da ste nekad imali dobro misljenje o njemu, pa je sad pokvario taj utisak. Po meni, on je oduvek bio tupan, a lazno se predstavlja kao neki vajni intelektualac. Ni u botovanju ne ume da bude dobar..

Link to comment

Nisam pomno pratio video izdanje Zumiranja, vise "u papiru" vidim ko je gost ili kratak size i nesto se ne secam da su previse prostora davali SNSovcima. Tj. akcenat je na nestranacke licnosti, analiticare, novinare, profesore...

 

Onda dovedes nekog kao sto je Nebojsa Krstic i sta drugo mozes da kazes osim tuga. Valjda tuga sto takvi ljudi uopste i postoje na planti Zemlji.

Link to comment

Meni je svako ko Krloa izvrgne ruglu i pokaže koliki je on  etalon za glupost , simpatičan  ( mada  za to i  ne treba mnogo veštine , :lol:

Krla i na blogub92,  onomad dok je bio na vlasti nema ko nije  ružno gadjao u glavu al on ima  neverovatan obraz djon, bila je sitacija gde su se mnogi oteli svakoj kontroli i rekli mu  bukvalno svašta, posle 7 dana bilo neko druženje blogera u kafani i on se pojavi opušten ko na debitantskom balu i zamal izljubi sa svima  i pruži ruku za ples. Da Bakić preksutra nekim čudom postane ministar  izljubio bi ga  ladno pred kamerama

Link to comment

Meni je ovaj Bakić opak smor, podseća me na Miću Albijanića.

 

U pocetku je i bio simpa, a sad u svakom nastupu ima jednu dozu arogancije bez obzira ko mu je sagovornik.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...