Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

^ako je samo pola stvari sto se pise za desavanja u Bucsima istina, Schiano ga je ugasio...McCoy pizdi jer non stop igramo stuntove, a vec je prosle godine javno rekao da nemamo personnel za takvu igru... Revis je sada frustriran sto se ne igra man 2 man, vec zone... Freeman je navodno vec trazio trade jer ovaj nece QB vec game managera(plus je javna tajna da je vijao Glennona ko blesav da ga dovede na Rutgers)...tri glavna igraca(ma koliko Freemanu oduzeta kapitenska funkcija, covek je i dalje QB) ispizdeli, i to su sve ljudi koji su poznati po primerenom i umerenom ponasanju... ako se jos VJax javi, moze slobodno da kupi kofere i pre nego mu daju otkaz. sto je najgore, mislim da tim ima potencijal i da je Schiano dobar coach, samo sto je bandoglava mazga koja nece da skapira da NFL i college igraci nisu isto, i sto zeli da igra max konzervativan napad(a prosle godine smo ubijali u napadu kada je Freemanu data sloboda)

Link to comment

Nesto sam pogresno skopcao, nema druge.Prva akcija na mecu, rutinski pas ka Britu koji ovaj ispusta i momentalna reakcija citavog stadiona "boo!".Loker kada trci, trci timtibovski! :Hail:Svidja mi se ovaj SD, lice mi na nesto, ali na sta, rano mi je za zakljuciti.Naravno, Riversa standardno ne podnosim.Stotinu godina ima, a i dalje se dziberise.Seljana.Primetni su Nejt Vasington i Kendal Rajt, te Edi Rojal ( bez obzira na samo 15y iz jednog hvatanja, vec par dpi je zasluzeno zaradio ).Tenesi ima 9 kazni za 105y.Da, za poluvreme.Izgleda da u poluvremenu menjaju travu na stadionu. :D

Link to comment

Da nije bilo jedne nepromišljenosti Entoni Voltersa ( roughing the kicker za 15 jardi kazne kod panta Stilersa sa njihovih 25), moglo bi se reći i da je celo I poluvreme u Pitsburgu bilo vađenje masti Big Benu, gde su se posebno isticali Di Džej Vilijams i Mejdžor Rajt ( 1 fambl i 1 presečena lopta za TD, uz par sekova). Umesto da bude 24:3 ili nešto još bolje za Medvede sad je 24:10, i muči me neki neprijatan osećaj povodom nastavka. Katler ne brljavi, ali i ne briljira. Hajd`, pa kad za par sati pogledam rezultat, da ipak sve bude u redu.P.S.: davno nisam gledao američki fudbal uz glas Peđe Juriševića. K`o lud sam bio za njegovim: " Evo sada Džeja Katlera u probleeeeeemu....". Držite se, Medvedi!

Link to comment

Coltsi jesu solidni ali su naisli na totalni raspad u San Franciscu. Kap je u kurcu, trcanje fakticki ne postoji cele sezone, plus 3 hvataca u autu. Na sve to i Aldon i situacija sa hapsenjem (inace nakon utakmice je suspendovan iz prvog tima na neodredjeno vreme). Sezona se pretvara u kosmar. Coltsi obecavaju, ali sinoc bi i slabiji tim odneo pobedu na Sticku. Ramsi ce to vec u cetvrtak iskusiti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...