Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

^^misterija je što je hackett u poslednja 2 drajva igrao jebeni no-huddle i uptempo i spičkao vreme. 60-90 sekundi je sve što je bilo potrebno za pobedu.ima tu još - jebeni stevie ne hvata čist pas na 3rd&short na cca 4 minuta do kraja.odbrana uglavnom odlična, pogotovo onaj goal line stand.manuel - bez greške, solidan qbr, mentalno je dorastao igri što je najbitnije.kazne bolje da ne komentarišem.nije da sam očekivao pobedu, ovo je sasvim ok izdanje posle tolikih promena u offseason-u ali jbg, ne sme se zadnji ekser ostaviti nezakucanim.

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva partija Boldina - 208 yd, 13 hvatanja :Hail: Kap 400yd, 3 TD.
Iako je demolirao ove moje, svaka cast!Kako se prilagodio...Dokaz je da SF prakticno nije koristio read-option...
Link to comment

nece ni ove... uzasni ste, ne mozes ni da zamislis koliko... igrali ste protiv potpuno nesposobne DL i OL, ali i pored toga nijedan blitz niste zaustavili(znaci LBovi su prolazili svaki put kada su krenuli), kada niste dosli do Freemana za manje od 2 sekunde, lagani complete je bio, i izgubili bi laganica da nam nije dosudjeno nekih 15 kazni... oba tima su katastrofa, a juce je pobedio losiji od dva.(poentiranja su bila na unnececery roughness u poslednjem drive i kada ste prva 3 poena sutnuli, druga tri su bila na defansive holding na 3rd and long i broken playu i imali ste safety na nas los snap, mada istini za volju DL vam je odlicna)mislim da i vi i mi ako uvatimo 5 pobeda da se lupamo nogom u dupe... nas do 8-8 moze samo izvuci da Freeman poludi, a vi sa ovim timom necete do 8 pobeda sve tri sezone da odigrate

Link to comment

Au s kakvom ekipom su Patriote izašle na crtu Džetsima, ako sad debeli Reks ne pobijedi na Foksborou, neće se ponovo radovati na najmrskijem bunjištu do kraja mandata. Brejdi & co. sem prvog napada ništa smisleno ne mogu da izvedu čitavo poluvrijeme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...