Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

Sad odgledah highlights- e. Prve dve Meningove presečene lopte su stvarno budibogsnama ( naročito druga, :isuse: za komunikaciju između QB i WR), treća je sheer luck za Čikago. Katler me prijatno iznenađuje. Od poslednje četvrtine protiv Detroita pa naovamo igra vrhunski. Da ga je ofanzivna linija protiv Nju Orleansa bolje štitila mogao je i rezultat biti malo drugačiji. Možda ga Trestmen dovede u red, ko zna. Za sada uživam u ovih 4-2.

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

kreten trčao pogrešnu rutu. AKo si gledao hajlajtse onda si uočio situaciju u trećoj na 3 & eight kad je umesto rendla na identičnoj akciji bio niks i kad su osvojena 32 jarda.Nije ovo prvi put da rendl trči pogrešno. jedan int protiv kanzasa je takođe bio posledica toga što je on pogrešno trčao.

Link to comment

Nisam na to obratio pažnju, zaokupilo me ono Rendlovo lupanje loptom o travu. Ma šta su to Medvedi radili posle prve presčene lopte? Išli na pretvaranje 4-og dauna?

Link to comment

Nama se " bolje TD na grani, nego FG u ruci" nije osvetilo, ali mislim da će Baltimor da zažali zbog toga. Jedini pristojni drajv u I poluvremenu su sa 2 jarda od gola, završili nesupelim 4- tim daunom, kod rezultata 0:3 :wacko:, a i dotle su došli samo zato što su pokrili loptu ispred linije skrimidža kada im je GB izblokirao pant :wacko: :wacko:. Mimo toga, otužno smenjivanje three&out-a na obe strane, 3 fambla kvoterbekova ( 2 Rodžers i 1 Flako). Flako je svoju ispuštenu loptu imao na 10-ak sekundi od kraja poluvremena. Dovoljno GB- u za još jedan FG i vođstvo od 6:0 ( pre toga Krozbi promašio sa 44yd). Džons povređen ( koleno), a izgleda da ni Kob neće nastaviti utkamicu. Očaj živi od fudbala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...