Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

inace sam jos uvek pod utiskom punt return inovacije djetsa. :lolol:
Nije im bio loš ni onaj pant od 20 jardi ( sa 40 NE na 20 NE!!!), kao ni pokušaj Gostkovskog za fild gol na kraju I poluvremena. Ravno mojim najboljim bravurama u Madden- u. Videti Toma Brejdija kako šizi zbog svojih hvatača- neprocenjivo.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dez Brajant pokidao 1Q.Tokom istog perioda, Aca Srbin leteo po jebenom terenu, bas me prijatno iznenadio, no, ubrzo potom, zaigrao je ono sto uobicajeno (ne)zna, iako su mu prvi napadi uglavnom polazili sa pola terena.Mada, mora se priznati i da je OL transparentna.Fasano ( bez i jednog hvatanja ) i Albert se povredili, ali se potonji ubrzo vratio.Arrowhead pun ko sipak.Sve u svemu, odbrana zadovoljavajuca, ali napad funkcionira samo kada Smit trci.

Link to comment

Jebote, mnogo smo jaki!Endi Rid. :wub: Fila je vec prezaljena.Za Dzamala Carlsa je vec (pre)dugo steta sto ne igra za ozbiljan tim ili sto, makar, Kanzas nije taj ozbiljan tim vec (pre)dugo.Kolkvit je bog panta! :Hail:

Link to comment

Ale,ale,ale. 19-ti pobednički drajv karijere za Džeja Katlera. Jes' da je dobar deo večeri bio pokisao kao vreme u Čikagu, ali su njegove fleke vadili specijalni tim i odbrana ( Hester 249 vraćenih jardi polse početnog udarca- timski rekord, Dženings vratio presečenu loptu za TD). 20 sekundi pre kraja bacio je 16 jardi pas za TD Beneta i 31:30. Onda je Minesota izgubila loptu pri vraćanju kik-ofa. Kostanco je bukvalno oteo fudbal iz ruke Karlsonu pre nego što je ovaj pao na zemlju i " zdravo, đaci".

Link to comment

Gledam TB@NO - Freeman baci dugacki pas koji VJax pretvori u TD, pas bude ponisten jer se RT postavio u nedzvoljenu formaciju; onda Martin istrci gomilu jardi; i u sledecem snapu Freeman sibne INT.Freak ce da razvali monitor.

Link to comment
Ale,ale,ale. 19-ti pobednički drajv karijere za Džeja Katlera. Jes' da je dobar deo večeri bio pokisao kao vreme u Čikagu, ali su njegove fleke vadili specijalni tim i odbrana
kao i uvek uostalom.
Link to comment
Gledam TB@NO - Freeman baci dugacki pas koji VJax pretvori u TD, pas bude ponisten jer se RT postavio u nedzvoljenu formaciju; onda Martin istrci gomilu jardi; i u sledecem snapu Freeman sibne INT.Freak ce da razvali monitor.
tekma je potpuna nevera. opet smo imali preko 100yds kazni. svaki put kada smo uradili nesto dobro pusili smo kaznu... taj TD od 73yds nam je ponisten, pre toga isto pas ka VJaxu od nekih 30ak yds isto tako ponisten. oba zbog illegal formation. fumble Breesa nakon sacka, unnecessary roughness. potpuna nevera.van toga, odbrana je bila odlicna. Brees je sackovan 4 ili 5 puta, McCoy i LBovi su im pokidali OL. imali smo 4th down stop na 1yd. vratili ih dva puta sa sackovima kada su bili u red zone, jednom izazvali promasaj za FG....napad s druge strane, katastrofalan. Freeman opet ispodprosecan, ali su ga i recieveri ugrobarili. 5-6 laganih dropova. sve u svemu, nikako ne valja.ali porazi su ipak epski. protiv Jetsa na 35sec pogadjamo FG za +2, i onda primamo FG za tih 35... juce na +1 za nas i 1:10 do kraja promasujemo 47yds FG, i onda naravno popusimo FG... sve u sve, plac majke bozije
Link to comment

Moji me poštedeli sekiracije sinoć mada nije dobro počelo u prvom drajvu od 4 pleja imali smo 3 seka na AR.E i mislim da će pacovčina da uništi RG3 .Prerano ga je vratio.Vidi se da je u zentu da nema još taj osećaj da bude stalno hladnokrvan i da "zaboravi" na užasnu povredu.Ubiće ga neko!Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...