Jump to content
IGNORED

PPP humanitarna akcija za decu iz Stubika kod Negotina


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nadam se da nije kasno za prijavu.Teško ću sastaviti smislen paket do sutra, ali pare sam voljan da priložim. Eventualno ako nedostaje nešto od stvari.Edit: Potpuna podrška za dugotrajnu akciju i druge slične.

Edited by jezovuk
Link to comment
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    36

  • belch

    17

  • le petit nicolas

    14

  • Tale

    12

Zelim da se izvinim zbog ponekad kasnih odgovora I toga sto vise preusmeravam I menadzujem nego sto idem na teren. Poslednjih dana radim 12 sati dnevno pa sam malo pogubljen.

Link to comment

trebalo bi zbilja nastaviti sa ovakvim akcijama.ja recimo nisam ovaj put imala vremena da preberem po kući, a našlo bi se tu svašta korisnog za domaćinstvo kome verovatno nedostaje sve.pretpostavljam da nisam usamljena, svi nešto skladištimo ko hrčci.i još da pohvalim vasu i fss i sve ostale koji su se na ovome dodatno angažovali, ponekad je najlakše dati novac, vreme je postalo svima najskuplje i zato kada ga neko tako nesebično trošina druge, to je za respektja sam samo rekla fss ''biću tu i tu u to vreme'' i ona je došla, svaka čast još jednom :thumbsup:nadam se da će sve ovo barem malo ulepšati i olakšati život toj dečici

Link to comment
dragi svi,vi koji ste sa mnom komunicirali i slali novac preko pošte, sve pošiljke su stigle i pokupila sam sve bez problemahvala vam, sjajni stehvala i onima s kojima sam se uživo videla, a i sa onima sa kojima ću se sutra ( :isuse:) videti
:mad:
Link to comment

Dragi drugari, ovo je slika gepeka i zadnjeg sedista kakvi su bili danas popodne. Sutra ce biti apgrejdovan dodatnim paketima koji su trenutno kod mene.20130222155653.jpg20130222155552.jpgVAZNA MOLBA:Molim sve koji su prilozili paketice za jos samo jednu uslugicu: posto mi je inbox u apsolutnom haosu, a bilo bi lepo da objavimo zbirno sta je sve skupljeno, da na mail furunaskiurinak@yahoo.com dostave okvirni spisak svojih ponuda, kako bi se na topicu objavio konsolidovan spisak.Hvala svima!

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...