Jump to content
IGNORED

PPP humanitarna akcija za decu iz Stubika kod Negotina


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    36

  • belch

    17

  • le petit nicolas

    14

  • Tale

    12

da se od prikupljenog novca kupi i nešto higijenskih potrepština - prašak za pranje , sapuni, šamponi, koje pakovanje pelena za bebu i ostalih bebskih potrepština tipa pavloć kreme, plus bar 1, 2 velika plastična škafa za pranje ili kupanje
da, to treba. možda je pametno da se prašak, pelene, kadice, kabaste stvari, kupe u negotinu, negde bliže licinom mestu. ustvari, ne znam koliko mesta ima u vozilu.ali, higijena da.ipak, svakog dana vuče 18 l vode. za piće. da li uopšte ima za pranje? na slikama su deca musava. ili imaju nešto na koži.uh. poz
Link to comment

ljudi ja mislim da smo mi vec zavrsili ovu akciju, tj da je ostala samo logistika. molim da obustavite dalje ponude do sutrasnjeg dogovora radnog tima. jos jednom hvala svima na neverovatnom odzivu.

Link to comment

time, možda da se razmisli da ovo ne bude jednokratni poduhvat, da malo rasporedimo pažnju.često se događa da ljudi reaguju burno na nečiju nesreću, istutnje neku pomoć i zaborave. ovde se problem neće rešiti odjednom. nije da baš mi treba da rešavamo egzistenciju šest-sedam ljudskih bića, samo mislim da bismo mogli malo duže da ih "pratimo". pa da tako i rasporedimo pomoć. ne svi sve odjednom.pomislite na jesen, polazak u školu i to.pridružujem se aramu - gosn vasa obavezno da slikuje.poz

Link to comment

Zakljucujemo da priloga u robi imamo dovoljno, eventualno ako ima jos neko da prilozi novac, neka se javi do veceras u 20h. Hvala vam puno. Sto kaze onaj narednik u "Na zapadu nista novo", "vi ste gvozdena omladina".

Link to comment

e, pa lepo.ali ja sam pripremila nešto stvarčica, igračaka i pribora za crtanje. kesa jedna. cela.daltoni nacrtali i napisali poruke.da se ponese, donecu gde treba.insistiram - ako mogu.poz

Link to comment
e, pa lepo.ali ja sam pripremila nešto stvarčica, igračaka i pribora za crtanje. kesa jedna. cela.daltoni nacrtali i napisali poruke.da se ponese, donecu gde treba.insistiram - ako mogu.poz
e pa vaso, ovo mora.
Link to comment

JAKO JAKO JAKO BITNA molba: mole se osobe muskog pola (ne iz gej razloga vec iz razloga fizikalisanja) koje u subotu slobodno raspolazu svojim vremenom, i voljne su da eventualno otputuju do Negotina, da mi se jave preko PM-a, posto je jedan clan radnog tima upao u metaforicko osinje gnezdo na poslu i u subotu ce verovatno biti sprecen da ide. Vozacka dozvola nije potrebna, samo dobra volja i takoto.

Link to comment

dragi svi,vi koji ste sa mnom komunicirali i slali novac preko pošte, sve pošiljke su stigle i pokupila sam sve bez problemahvala vam, sjajni stehvala i onima s kojima sam se uživo videla, a i sa onima sa kojima ću se sutra ( :isuse:) videti

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...